Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Pajzsmirigy alulműködéssel,...

Pajzsmirigy alulműködéssel, gyógyszeremelés után ugyanolyan lett a TSH-m. Miért?

Figyelt kérdés
Sziasztok! Mindent ugyanúgy csinálok, 50-es Letroxszal 28-ra lement a TSH-m, utána 75-t szedtem, és 9 hét múlva ugyanúgy 28 lett. Teljesen ugyanúgy csináltam mindent reggel éhgyomorra veszem be, és 1 és negyed óráig az 1 dl vízen kívül semmit nem iszom, és eszem. Hogy lehet hogy semmit nem csökkent? Valaki volt már így?

2013. nov. 25. 10:07
 1/5 anonim ***** válasza:
Mert a 75 mg még mindig kevés. valószínűleg ismét emelni fogják az adagot.
2013. nov. 25. 10:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
0%
Mert a betegséged kiváltója még mindig az életed részét képezi. A végtelenségig lehet emelni gyógyszeradagokat.. főleg, hogy te vásárló vagy, a szereped az, hogy vásárolj, nem az, hogy egészséges legyél.
2013. nov. 25. 10:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:

Nyilván emelni fogják, csak elszomordtam, mert azt gondoltuk január-február környékén nekiállhatunk a babaprogramnak, dehát így....

De az hogy nem csökkent semmit, az elég abszurd! Autoimmun pajzsmirigy alulműködésem van, amihez a legtermészetesebb "gyógyszer", hogy pótolom azt a hormont, ami hiányzik a szervezetemből.

Milyen kiváltó ok lehet, hogy érted ezt?

2013. nov. 25. 10:41
 4/5 anonim ***** válasza:
Nagyon sokszor a szervezetbe kerülő glutén okozza az autoimmun pajzsmirigy gyulladást. A rossz hír az, hogy ez a folyamat akár fél évig is eltarthat az utolsó gluténfogyasztást követően. A jó hír, hogy lehet ilyen egyszerű az ok.
2013. nov. 25. 11:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

Csak el szerettem volna újságolni a jó hírt, hogy 3-4 hét szelén szedés után a 30-as TSH-ról, produkáltam egy 0,725-ös TSH, T4 is szupi értéket! :D

A Pharma Nordos aranymozsaras szelént szedtem, az ugye 50 mg-ot tartalmaz, és csak 2-t vettem be naponta, tehát 100 mg-ot, és ilyen eredménye lett. (Következőnek a Selenorg-ot vettem a Rossmannban, abból már csak egyet fogok szedni naponta, mert abban 85 mg szerves kötésű szelén van, kb. 2200 ft 60 db) El sem akartam hinni, és tapintásra a pajzsmirigyem gyulladása, nagysága is sokat csökkent!!! Tehát fel a fejjel mindenkinek, sok helyen nem is ajánlják, és csak a TSH-val foglalkoznak, a hormon emelésével és a gyulladásra nem is koncentrálnak. Megpróbálni mindenképpen érdemes, nekem bevált.

2014. febr. 24. 12:58

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!