Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Olyan zavaró mikor zörög a...

Olyan zavaró mikor zörög a betétem. Pedig always-t használok. és annyira kellemetlen mikor tudom hogy barátom is hallja. Szerintetek nem ciki? :O 16 lány.

Figyelt kérdés

2013. nov. 27. 21:28
 1/9 anonim ***** válasza:
Használj tampont, az nem zörög és sokkal kényelmesebb is.
2013. nov. 27. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
igen,ezt kihagytam..egyáltalán nem vált be a tampon..
2013. nov. 27. 21:39
 3/9 anonim ***** válasza:
Próbálj másmilyen betétet. Mindenkinek más szokott beválni.
2013. nov. 27. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Ja és amúgy nem ciki, gondolom, hogy a barátod tökéletesen tisztában van vele, hogy mikor van meg neked :)
2013. nov. 27. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Ez a világ legtermészetesebb dolga, pláne egy szerelmi kapcsolatban!
2013. nov. 28. 05:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Én nem hiszem, hogy ez ciki lenne.
2013. nov. 28. 09:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

Hidd el, csak te hallod, más nem:) Én még soha nem hallottam senki betétjének a zörgését:)

Egyszer láttam egy lányon átütni a betét vonalát a nadrágján, de ez már nagyon régen volt a vastag betétek idején. Hozzáteszem éppen egy csapat sráccal lógott együtt a csajszi, senkinek nem tűnt fel, vagy nem tette szóvá.

2013. nov. 28. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Szerintem nem.Én is Always-t használok,és nem szokott zörögni.De lehet,hogy zörög, csak én nem hallom. 17L
2013. nov. 30. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
az engem is zavart, míg szűz voltam csak betétet hordtam és nagyon zavart....volt pár rossz dolog vele.miután elvesztettem a szüzességem megpróbáltam a tampont nekem teljesen jól bevált.a naturella és az ob is nagyon jó.neked miért nem vált be a tampon?
2013. dec. 19. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!