Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » HELP! Mit csináljak ha pont...

HELP! Mit csináljak ha pont rosszkor jön meg?

Figyelt kérdés
Osztálykirándulásra megyünk és nekem tegnap este megjött (holnap megyünk..) eléggé messze van összesen 6 v. 7 órát fogunk utazni és félek hogy mi lesz... 3 óra buszon oda és egyszer se állunk meg ezért nem tudom majd ellenőrizni.. mit csináljak?? Valaki segítsen kérem szépen! :(

2013. nov. 29. 19:31
 1/4 anonim ***** válasza:
Használj éjszakai betétet,az kibír 3 órát,hacsak nem nagyon erős a vérzésed.De ha ülsz,akkor annyira nem folyik,csak ha felállsz.Legalábbis én így tapasztaltam.
2013. nov. 29. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Mindig éjszakait használok és igen eléggé erős.. :/ suliban is azt szoktam és olyankor max 2 órát bír ki utána már eléggé vészes.. :/
2013. nov. 29. 19:52
 3/4 anonim ***** válasza:
tampon+északai betét..(szolj a tanárnak h muszáj wc-re menned,és hátha megálltok..(nállunk egy férfi az oszt.főnök és mikor ilyen helyzetben voltak páran tavaly ő is megállította a buszt) ha nő akkor meg pláne:D
2013. nov. 29. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Legalább 2 óránként meg kell állni a busznak. Akkor tudsz betétet cserélni.
2013. nov. 30. 05:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!