Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Felfázás vagy hüvelygomba?

Felfázás vagy hüvelygomba?

Figyelt kérdés

Nem tudom hogy felfáztam-e,vagy hüvelygombám van.

Tünetek: napi 6-8x pisilés,erős vizelési inger-fájdalom,és nagyon viszket a hüvelybemenetnél..

ha hüvelygomba,akkor lehet canesten krémmel kezelni,vagy kizárólag csak kúppal?


2009. nov. 21. 15:05
 1/5 anonim ***** válasza:
Bakteriális eredetű felfázás. Ami átterjedhet a nemi szervekre. Kúp és krém együtt hat 3 nap alatt. Én javasolnék vizeletvizsgálatot is.
2009. nov. 21. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

hát én nem vagyok orvos, de nekem mindkettő volt már, úgyhogy a tüneteid alapján szerintem neked egyszerre sikerült...

napi 6-8x pisilés,erős vizelési inger-fájdalom- hát szerintem ez egyértelműen felfázás, amire azért kéne gyógyszer, mert veszélyes játék. háziorvos, és ő ad majd beutalót laborba, adsz le egy kis pisimintát és abból megmondják hogy mennyire komoly. én mindig antibiotikumot kaptam rá :(

nagyon viszket a hüvelybemenetnél- ez meg gomba lesz. canesten krémmel éppen kenegetheted, vagy vehetsz canesten combi-t, abban van kúp is. ha szerencséd van elmúlik tőle, nekem nem használt, csak amit a doki írt fel.

2009. nov. 21. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
köszönöm szépen.
2009. nov. 21. 15:20
 4/5 anonim ***** válasza:
Ha az elsőnek van igaza , akkor a canesten nem fog használni. Mindenképpen orvoshoz kéne vele menned, nehogy félre kezeld magad!
2009. nov. 21. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Nekem hüvelygombára a sima canesten is használt. Mondjuk pont jött a menstruációm is és amikor annak vége lett megszűnt a hüvelygomba is.
2009. nov. 21. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!