Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Mi okozhatja a folyamatos...

Mi okozhatja a folyamatos sárgás folyást?

Figyelt kérdés
már irrigáltam is, lacto feel-t is használtam. és folyamatosan "túros" a bugyim.

2013. dec. 3. 10:38
 1/8 anonim ***** válasza:
Orvoshoz nem mentél?
2013. dec. 3. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
de voltam. ő mondta az irrigálást. az tegnap csináltam meg.
2013. dec. 3. 11:04
 3/8 anonim ***** válasza:
Melyik volt először, a hüvelygél vagy az irrigálás? Eleve furcsa hogy egy orvos irrigálást javasol folyásra. Tenyésztést végzett? A Lactofeel-t is ő írta fel? Ha nem múlnak a tünetek pár napon belül, akkor menj vissza.
2013. dec. 3. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
lacto feel-t hazsnáltam elöbb, tegnap irrigáltam. volt tenyésztés is, de semmi baj nem volt. és a lacto feelt is ő írta fel. és az a baj hogy nincsen időm elmenni.
2013. dec. 3. 13:25
 5/8 anonim ***** válasza:
Akkor az irrigálással kimoshattad a hüvelygélt. A sárga folyás önmagában több dologra is utalhat. Ha belül a hüvelyfalon túrós váladékot tapasztalsz, akkor valószínűleg gomba. Előfordulhat hogy a tenyésztés nem mutatja ki. Más tüneted nincs (pl. viszketés)? A Lactofeelt gondolom több napon át kell használni, egy nap alatt persze hogy nem gyógyulsz meg. Az irrigálással max. elnyomod a tüneteket, de nem megoldás szerintem. Előző voltam.
2013. dec. 3. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
a lacto feel-t nem közvetlen elötte hazsnáltam, de már hazsnáltam. az orvos azt mondta irrigálás után lacto feel, és utána hetente egy tubust használjak. de más tünetem nincsen, de ez, de ez már nagyon rég óta fent álló probléma. de szaga sincs.
2013. dec. 3. 16:56
 7/8 anonim ***** válasza:
túrós váladék általában gombára utal. Furcsa, h a doki nem adott rá semmit.
2013. dec. 7. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim válasza:

Ha "túrós" akkor gomba. Candida

nekem is volt már túrós, 15 éves vagyok, 6 éve belőlem is jön ki... nagyon sokat jártam orvoshoz. Mindenféle gyógyszert szedtem. Amíg túrós, akkor gomba, de ha már csak folyik és sárgás AKKOR állítólag nagyon savas a hüvely... nekem már kellett hüvely fürdőt is csinálnom ilyen lúgos folyadékkal, medveszőlő teát innom/hidegen/ -undorító az íze... mondom, nekem már 6 éve van. És a magyar orvosok, érdekes nem jönnek rá, már azt is mondta az orvosom, hogy vissza adja a diplomáját Orbán Viktornak...

2014. febr. 14. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!