Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Hogyan állítsam vissza a...

Hogyan állítsam vissza a menstruációmat anorexia után?

Figyelt kérdés

Anorexiás voltam, ezért elmaradt a mensim, de már egy jó fél éve "gyógyultnak" nyilvánítottak. A súlyom 50 kg körül van (162 cm-hez), de még mindig nem jött meg. Már próbáltam a cickafarkfű tea kúrát, de az se hatott... Nem akarok hormontartalmú gyógyszereket, fogamzásgátlót szedni, ezért kérdem, hogy tudtok-e esetleg még valami természetes gyógymódot javasolni?

Kérlek segítsetek!!!



2013. dec. 3. 18:56
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
orvossal kellene erről szerintem beszélni vagy esetleg természetgyógyásszal vagy homeopatával konzultálni
2013. dec. 3. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Gratulálok a gyógyulásodhoz, és sok sikert a továbbiakban:) Szerintem a menstruációddal kapcsolatban keress fel egy nőgyógyász. Nem feltétlenül fog hormon tartalmú szereket felírni ha nem szeretnél azt szedni, bár a korodat nem ismerve nem tudom hogy jót tenne-e egyébként:) Lehetséges hogy tud valami tea keveréket vagy csak egyszerűen valami tanácsod ad:)
2013. dec. 3. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat, lehet hogy ráveszem anyut menjünk el egy természetgyógyászhoz! :)

am 17 vagyok

2013. dec. 4. 05:39
 4/5 anonim ***** válasza:
A testzsír arányodnak legalább 17-18%-osnak kell lenni.
2013. dec. 4. 05:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
100%

Ne haragudj, nem tudok válaszolni, de én is hasonló problémával küszködöm, ezért írok, hogy lássam, ha valaki válaszol és tud valamit ajánlani.


Nekem 2,5 éve nincs menstruációm, 31 kg voltam...most már szintén gyógyult, 1 éve, de mensim azóta sincs.

2013. dec. 4. 08:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!