Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Már anyának szóltam de azt...

Már anyának szóltam de azt mondta hogy szerinte nincs vele gond, a nemi szervem bal oldalán van ilyen kis gumó mi lehet az?

Figyelt kérdés
ha megnyomom fáj..ha kicsit összeszorítom fáj :\\ nem tudom mit csinálnak! mi lehet a baj? nem érintkeztem még szexuálisan!!
2013. dec. 9. 22:41
 1/7 anonim válasza:
0%

A jóindulatú szeméremtest rendellenességek magukban foglalják a jóindulatú daganatokat, hamartomákat, cisztákat, fertőzéses betegségeket és nem neopláziás hámrendellenességeket. A szeméremtest rendellenességeit általában több szakorvos is vizsgálja, beleértve a nőgyógyászt és a bőrgyógyászt is.


A szeméremtest jóindulatú daganatai viszonylag ritkán fordulnak elő. Éppen ezért szükség van biopsziára, hogy kizárhassák a rosszindulatú neoplazmák lehetőségét, és hogy megfelelő kezelést irányozzanak elő. Kialakulhat a szeméremtestben érből kiinduló neoplazma is, amely teljesen hasonló a test más szerveiben kialakuló daganatokhoz.

2013. dec. 9. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Pattanás?
2013. dec. 9. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
De milyen? Pattanás/kiütés szerű vagy a bőröd alatt van? Amúgy szerintem nem probléma, előfordulnak ilyen elváltozások, de azért mutasd meg a nőgyógyászodnak, vagy legalább a háziorvosodnak, veszteni nem vesztesz vele.
2013. dec. 9. 23:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Ha fáj is, az leginkább begyulladt szőrtüsző lesz. Nekem is volt már olyan, magától elmúlt.
2013. dec. 10. 00:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Ha pár nap alatt nem múlik, érdemesebb orvoshoz menni. Inkább mondja ő, hogy nincs semmi baj, minthogy legyen!
2013. dec. 10. 06:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Szerintem valóban igaza van a 4-nek. Faggyúmirigy vagy szőrtüsző eltömődése miatt lehet. De mivel fáj is,befertőződött. Ha 3-4 napon belül nem szűnik,akkor szükség lesz orvosra.
2013. dec. 10. 08:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Én is szörtüszőre gondolnék, ami majd magától elmúlik.
2013. dec. 11. 09:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!