Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » A ciszta kesletetheti a...

A ciszta kesletetheti a mensit? Vajon kesik vagy a ciszta tovabb fejlodik? Nem terhesseget szeretnek, hanem azert izgulok, hogy helyre jovok mutet nelkul is?

Figyelt kérdés
Oktoberben ketszer volt mensim 3 het alatt,de nagyon keves,foleg a masodik,amikor inkabb "felhigotott ver" jellegu volt.Kiderult 45mm atmeroju petefeszek cisztam van.Kezeltem,de sajnos hiaba varom csak valami barnas folyasom van(par csepp az egesz).Vajon megjon,vagy a ciszta no?
2009. nov. 25. 22:47
 1/2 anonim válasza:

Nekem is volt egyszer hasonló. Végül a ciszta minden beavatkozás nélkül kipukkadt, ami szúró fájdalommal járt.

Viszont úgy tudom, hogy egy bizonyos méret felett egészségügyi küretet végeznek.

2009. nov. 28. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:

Koszonom szepen a valaszod;en is ebben remenykedek,de addig is ulofurdoket veszek gyogynovenyekbol,valamint teazgatok. Remelem nem artok.

Neked milyen nagysagu cisztad volt.

Elore is koszonom a valaszod.

2009. nov. 28. 23:04

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!