Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » A lányok mikor fürdenek...

A lányok mikor fürdenek befolyik a puncijukba a viz? Komoly választ mert nem tudom.

Figyelt kérdés
2013. dec. 22. 23:13
1 2 3
 11/21 anonim ***** válasza:
Mondjuk nem is annyira hülyeség a kérdés, hiszen ha se be se ki nem folyik semmi, akkor menstruáció alatt miért nem strandolnak még tamponnal se???
2013. dec. 22. 23:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/21 anonim ***** válasza:
Strandolunk - tamponnal.
2013. dec. 23. 00:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/21 anonim ***** válasza:
100%

Ha be nem is folyik, azért beszivárog. Légmentesen nem zár:)

Strandolni éppen ezért nem érdemes mikor megvan. Nem a víz miatt, hanem a baktériumok miatt. (A menstruáció alatt picit nyitott a méhszáj, bemehetnek a bacik is, stb.. A tampon nem állja útjukat.) Menstruáció alatt a zárójelben említett +1 ok miatt nem is javallott az ülőfürdő. A +1 ok: menstruáció idején a hüvely pH értéke eltolódik lúgos irányba, ez által csökken a védekezőképessége a kórokozókkal szemben. Remélem sikerült baromi kielégítő és mindenre kiterjedő választ adni a kérdésre:)

2013. dec. 23. 01:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/21 anonim ***** válasza:

Az utolsó 1:34 nagyon jól leírta, pontosan így van.

És amúgy befolyik, tudom mert sexeltem is a csajommal vízben.

2013. dec. 23. 01:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/21 anonim válasza:
#8 ma is tanultam valamit :-)
2013. dec. 23. 04:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/21 anonim válasza:
29%

#6/15 :D:D:D:D:D:D


Egyébként hogy folyna már be?! Te seggedbe befolyik a víz, mikor fürdesz?!

2013. dec. 23. 08:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/21 anonim ***** válasza:
nem folyik bele mivel nem fejen állva fürdünk. Nem is jó ha beleirányitják a vizet mert fertözést okozhat mivel felboritja a hüvely PH-ját.
2013. dec. 23. 09:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/21 anonim ***** válasza:

Mikor tesiórán úszni mentünk, a csajok fele valahogy mindig a kispadon maradt felöltözve. Hozzáteszem, a tesitanár jóváhagyásával, aki azért elég rendesen tanult anatómiát a főiskolán.

Tehát ugyan nem folyik be a pinába a viz, lehet tamponnal fürdeni, de azért mégse teszik, mert mégsem 100%osan biztik benne.

Gratulálok az értelmes válaszokhoz!

2013. dec. 23. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/21 anonim ***** válasza:
Van itt lány is a válaszolgatók között?...
2013. dec. 23. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/21 anonim ***** válasza:
100%

Van lány a válaszolók között...


Ja és amennyire a tesitanárok anatómiát tanulnak... Hagyjuk:) De elhihetitek, hogy nem a hüvely a fő téma azokon az órákon, hanem leginkább a vázizom rendszer anatómiája, mozgató szervrendszer, idegrendszer, ilyenek. Anatómiát tanultam, tesi tanár nem vagyok, hüvelyem viszont van. Létezik olyan, hogy bejut a víz. Nem literszám, de bemegy. Talán mellúszásnál előfordul, kádban ülve azért nem jellemző. Az uszoda témához visszakanyarodva, a tesitanár talán képes abba belegondolni, hogy igen kínos pillanatokat okozhat egy-egy kikandikáló madzag, vagy egy átázott csajszi.

2013. dec. 30. 01:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!