Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Néha kevesebb néha több...

Néha kevesebb néha több folyásom van, vagy nem is tudom miez, mert sárgásfehér és nem folyékony, hanem zselészerű, nyálkás és néha darabos. Szedtem gyógyszert, de nem lett jobb. Természetes gyógymód, vagy tapasztalat, javaslat?

Figyelt kérdés
2009. nov. 27. 11:18
 1/4 anonim ***** válasza:
100%

Szia!


Nekem évek óta van ilyenem, de nem tudom mitől. 20 éves vagyok. Állandó kapcsolatban élek, szóval egyébként megérteném, így nem. Elmondtam egy nőgyógyásznak, azt mondta van néhány rossz szokásom, de ha egy mintát vesz megmondja konkrétan.


Megkérdeztem mi lehet a rossz szokásom.

Felsorolta:

kádban fürdés, tampon, tanga,..... én ezt mind használtam.


Gondoltam akkor ezen változtatok. Mostmár soha senki után nem ülök kádba, és otthon is mindig zuhizok. Tangát néha használok, de kezdek áttérni másra, az egészségemet megéri. Tampont használok, mert sajnos más megoldás nincs. Sokat kell egyhelyben ülnöm, nem szaladgálhatok folyton mosdóba, érted.


Azt is mondta, hogy a törcsit és a bugyikat ne 60 fokon mossam, én azó 80 fokon mosom, semmi baja.


A tüneteim alig jönnek néha elő, azóta szinte soha. Kb egy hónapja csinálom. Javaslom.


Ja és reggel este zuhi kötelezően.

2009. nov. 27. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%

Ismét én:

Még valami soha sehol ne ülj rá a wc-re! Ha hozzátok megy valaki, akkor pedig öröld domestossal!Én így teszek.

2009. nov. 27. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
és ha még tampont se használunk..láss csodát...soha többé elő se fog jönni még kicsit se:)
2009. nov. 27. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Köszi szépen, sokat segítettél.
2009. nov. 27. 20:39

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!