Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Néha jelentkező mellfájdalom...

Néha jelentkező mellfájdalom mitől lehet? Félek! (többi lent)

Figyelt kérdés

Azt hiszem ciklustól függetlenül jelentkezik, talán 1-2 havonta egyszer. Még nem figyeltem hogy pontosan mikor fáj, de az biztos hogy amíg most legutóbb megvolt a menzeszem, addig nem fájt. Elkezdtem szedni a fogamzásgátlót a 7 nap szünet után, és kb. a 4. nap körül elkezdett fájni. Tegnap este elég erősen éreztem, de ma napközben abszolút nem, de most megint érzem egy picit.

Tudom hogy nőgyógyászhoz kellene mennem, de nagyon félek hogy nagyon megnyomkodják, és elküldenek mammográfiára, mivel nincs nagy mellem azt hiszem nagyon fájna.

Én is, és a férjem is átnyomkodtuk, és nem találtunk benne semmiféle csomót, vagy elváltozást.

Mitől fájhat? Eléggé meg vagyok ijedve.


2013. dec. 29. 18:02
 1/1 anonim ***** válasza:
mell ultrahangos vizsgálaztra kérj beutalót.-és egy vérvételre melyben a mell működését irányító agyalapi mirigy hormon szintjét vizsgálják.melyet Prolactin-nak hívnak. A két eredményből tisztán megitélhető a tennivaló. Mindenképpen jót tenne, ha Mastodynon nevű homeopátiás cseppeket iratna fel, napi 2x20 cseppet szedve.
2013. dec. 29. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!