Weboldalunk cookie-kat használhat, hogy megjegyezze a belépési adatokat, egyedi beállításokat, továbbá statisztikai célokra és hogy a személyes érdeklődéshez igazítsa hirdetéseit. További információ
Főoldal Belépés/Regisztráció Egy véletlen kérdés Facebook

Kategória: Egészség » Nők egészsége

A kérdés

Ha nincs ithon betêt se tampon és megjött mit csináljak? Komoly válaszokat

2014. jan. 2. 20:11  Privát üzenet  

A válaszok
kérj meg valakit, hogy menjen le a boltba, vagy kérj kölcsön valakitől tampont!

A válasz 51%-ban hasznosnak tűnik. A válaszíró 91%-ban hasznos válaszokat ad.
# 1/9Időpont 2014. jan. 2. 20:13 Privát üzenet
Nincs otthon vatta? Én egyszer hasonló helyzetben azt használtam :)

A válaszíró 82%-ban hasznos válaszokat ad.
# 2/9Időpont 2014. jan. 2. 20:16 Privát üzenet
vatta

A válaszíró 73%-ban hasznos válaszokat ad.
# 3/9Időpont 2014. jan. 2. 20:17 Privát üzenet
Ha van a közelben egy éjjel-nappali, akkor küldd el az egyik családtagodat/ barátnődet/ ismerősödet.

A válaszíró 75%-ban hasznos válaszokat ad.
# 4/9Időpont 2014. jan. 2. 20:18 Privát üzenet
Vatta..nekem sincs jobb ötletem nagyanyáink is azt használták. Vagy esetleg hívj fel egy barátnőt hogy hozzon neked, ha nem mersz így elugrani a boltba.

A válaszíró 83%-ban hasznos válaszokat ad.
# 5/9Időpont 2014. jan. 2. 20:19 Privát üzenet
A kérdező kommentje:

Köszi a válaszolat

# 6/9Időpont 2014. jan. 2. 20:23 Privát üzenet
Esetleg vastagon wc papir.

A válasz 59%-ban hasznosnak tűnik. A válaszíró 79%-ban hasznos válaszokat ad.
# 7/9Időpont 2014. jan. 2. 20:25 Privát üzenet
Gondolom már sikerült valahogy megoldanod a problémát, de legközelebb mindig annyi betétet vegyél, hogy ne fogyjon ki.

A válaszíró 58%-ban hasznos válaszokat ad.
# 8/9Időpont 2014. jan. 3. 06:09 Privát üzenet
oké, értem:)

A válaszíró 73%-ban hasznos válaszokat ad.
# 9/9Időpont 2014. jan. 5. 09:29 Privát üzenet
Rejtvényjáték 728x90

Értesítsünk róla, ha új válasz érkezik? Válasz küldése

Kapcsolódó kérdések
Megjött az iskolában! Az egyik barátnőmnek már megjött de csak tampon van nála mit csináljak?
Fehér ruhában szeretnék menni ma bulizni, és megjött. :S Hogyan tudnám biztosítani, hogy ne üssön át a piros? A tampon + tisztasági betét biztonságos?
Megjött már nyáron, de még mindig nem merem elmondani, egyszerűen félek az egésztől. Betétet nem akarok használni, de a tampon, szerintetek? Anyum még nem tudja, de ha elmondom,...
Szülés után mikor megjött nektek, az milyen volt? Nekem nagyon darabos, sose volt ilyen és 2óra alatt megtelik 1 tampon meg 1 betét. Normális ez?
Nem merek tampont használni! 13 éves vagyok. De valahogy félek hogy másfele teszem stb. Szerintetek nem korai még a tampon? Most lesz egy éve hogy megjött. Szerintetek miért félek ennyire tőle?
Mi van, ha fennt marad a tampon? 2 hete mielőtt megjött eggyütt voltunk, és nem vagyok biztos benne, hogy kivettem. Azóta már lett volna valami bajom? 2 hét az sok idő.

Kérdések az Egészség rovatbólKérdések a Nők egészsége rovatból

Minden jog fenntartva © 2019, www.gyakorikerdesek.hu | GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | WebMinute Kft. | Kapcsolat: info (kukac) gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!