Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Miért késik a menstruációm?...

Miért késik a menstruációm? (több lent)

Figyelt kérdés

Az előző hónapban előbb jött meg több mint egy héttel most meg késik és én nagyon tudok aggódni hogy terhes vagyok e vagy sem. Az elmúlt hónapban fel voltam fázva (elég erősen) ami okozhatná, de közben azt is olvastam hogy ha terhes vagy akkor is lehet olyan tünet/mellékhatás hogy sűrűn jár az ember wc-re. +elkezdett fájni a hasam mint ha meg akarna jönni de ezt is olvastam hogy ha az ember terhes akkor érez ilyet "mint ha megakarna jönni". Úgy hogy most nagyon parázok.. pedig párom szerint nem kéne mert az tény hogy normálisan védekeztünk és nem volt semmi baj.. de nem tudom mi van ha nem vettük észre és történt valami baj..

Érdekelne a véleményetek hogy van e okom aggódni vagy csak paranoiás vagyok?



2014. jan. 4. 13:46
 1/2 tetro ***** válasza:
44%
Amelyik gyereknek meg kell születnie, az meg is születik. Ennek a babának most jött el az ideje.
2014. jan. 4. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim válasza:
Figyi az én szükeim is védekeztek és TÁDÁ itt vagyok.
2014. jan. 5. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!