Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » 13 éves vagyok.3/4 éve jött...

13 éves vagyok.3/4 éve jött meg először, és mostanáig rendszeres volt a mensim. Most 20-án kellett volna megjönnie, ma 29. van. Mi lehet a baj? Persze nem létesítettem nemi kapcsolatot. Nem idegeskedtem. Semmi. Mit tegyek?

Figyelt kérdés
anyának nem akarom elmondani,soha nem beszélünk ilyenről.azt se tudja hogy megvan.
2009. nov. 29. 17:57
 1/5 anonim ***** válasza:

Szia.

Szerintem még nem kell aggódnod, mert bárkivel előfordulhat, hogy egyszer kimarad, vagy késik, vagy hamarabb jön meg...

Én 23 éves vagyok, az elején nekem előfordult olyan is, hogy 2 hétig megvolt folyamatosan! Meg olyan is, hogy 2 hetet késett.

De közben nekem is rendszeresnek volt mondható a menstruációm.

Ha nagyon nyugtalan vagy emiatt, vagy ha most kimarad és következő hónapban is, akkor menj el egy barátnőddel nőgyógyászhoz!

Viszont azt nagyon sajnálom, hogy anyukáddal ilyen a viszonyod, hogy még azt sem tudja, hogy menstruálsz!

2009. nov. 29. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Még fiatal vagy, kell pár év, míg beáll a mensid. Ne izgulj, ne idegeskedj! Rakj be betétet, mert bármikor megjöhet. Persze lehet,hogy akár 1 hónapot is késni fog. De semmi gond! Még nem állt be a menzeszed.:)
2009. nov. 29. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Nyugodtan elmondhatod anyukádnak,hogy más menstruálsz,nem fogja leharapni a fejed:) Meg így,ha baj van tud segíteni,de ha azt sem tudja,hogy már meg van...

Egyébként ne aggódj,2éven belül kell beállnia rendszeresre.Nekem idén 3. éve,hogy menstruálok és márciusban 13napot késett!

Szóval ne aggódj,ez még normális!

14,5/L

2009. nov. 29. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
köszönöm szépen mindenkinek:) anyával pedig azért nem jó a kapcsolatom,mert én 1 bátyám 3 éves volt amikor elhagyott minket,most fél éve keresett fel újra és költöztem hozzáá..még nincs bizalmam vele szemben.
2009. dec. 1. 14:52
 5/5 anonim ***** válasza:
Nyugodtan mond el anyukádnak ,ha menstruálsz meg egyáltalán mindenről tudjon az anyukád,ne titkolozz elötte,egy anya nagyon sok mindenben tud segíteni hidd el.Én 25éves vagyok anyukám 18éves koromban halt meg mi mindent megbeszéltünk, a legjobb barátnőm volt és hiányoznak a beszélgetések.Hidd el egy anyát mindig érdekli a gyereke.A mensesed miatt ne aggodj,ilyenkor még elég rendszertelen pár év mig rendszeres lesz,bár nekem a mai napig nem rendszeres hiába probálta doki is beállitani.:(
2009. dec. 2. 00:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!