Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Hány évesen jött meg? Hogy...

Hány évesen jött meg? Hogy történt? Hogy mondtad meg anyukádnak? Milyen betétet használtál? Hány napig tartott nem éreztétek kényelmetlennek? Vártátok? Örültetek neki? Hogy telt aznap a napotok?

Figyelt kérdés
Jó, tudom, rengeteg ilyen kérdés van, de kíváncsi vagyok új történetekre is :)
2014. jan. 7. 13:34
 1/6 anonim ***** válasza:
81%

13 évesen,reggel felkeltem és véres volt a bugyim,csak úgy megmondtam anyának hogy megjött,libresse-t használtam,8 napig tartott,de kényelmetlen volt,igen vártam és örültem neki,nem telt jól az a napom.

13/L

2014. jan. 7. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim válasza:
100%
13-14 lehettem, már nem tudom pontosan, tudom, h ez fontos egy nő életében, de nem emlékszem, hogy bármiben más lett volna az a nap, egy átlagos nap volt... anyukámnak csak egyszerűen kiszóltam a wc-ből, hogy jól jönne egy betét, én a kezdetektől fogva always ultrát használok, nekem az a legjobb, kb. 8-9 napig tartott, és az első 2 évben nagyon rendszertelen volt, volt, hogy 1 hónapot is késett. nem éreztem kényelmetlennek, ez egy normális dolog, viszont egyáltalán nem vártam, és nem is örültem neki, mert a családomban minden nő iszonyú fájdalmakról mesélt, és velem sincs másképp... azóta is minden hónapban 1 hétig fájdalomcsillapitón élek... viszont arra emlékszem, hogy minden barátnőm úgy várta, mint a messiást.. a mai napig nem értem őket :)remélem, hogy hasznosnak találod a válaszom :) 20L
2014. jan. 7. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim válasza:
100%

11 voltam amikor először megjött :P. Este elmentem wc-re és amikor megtöröltem magam véres volt a wcpapír . Szóltam anyukámnak hogy vagy megjött vagy véreset pisiltem .Mondta hogy akkor mejött . Always Ultrát használok kezdetektől .:) Első vérzés 3 napig tartott .

13/L

2014. jan. 7. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
10 éves múltam 3 hónappal, amikor először megjött (kissé korán érő sajnos). Pénteki nap volt, este otthon voltam szerencsére. Éreztem, hogy valami folyamatosan csöpög belőlem, olyan fura érzés volt, azt hittem, pisi, nem tudtam mire vélni azt a kellemetlen érzést és elmentem vécére, hogy megnézzem. Akkor láttam, hogy totál elöntött a vér. Anyu épp kiment fát rakni a kazánra, én meg elkezdtem kiabálni, hogy anyu gyere gyorsan... Bejött és ijedten mondtam neki, hogy megjött. Ő már felkészített előre, elmondta, hogy mi lesz, de én azt hittem, hogy csak annyiból áll az egész, hogy mint vérvételnél, egy pici vattát kell odatenni és ennyi, nem gondoltam, hogy ilyen sok vér jön. Ő segített, adott vattát (1989-ben volt, akkor még kezdetleges volt a betét és nekünk drága, de vegyesen használtam a kettőt. Nagyon nem örültem, mert korán jött és nagyon kellemetlen volt, erősen véreztem mindig az elején, utána fél évvel korházba is kerültem miatta, mert 3 hétig egyfolytában megvolt. Úgyhogy nekem nagyon rossz emlék az első pár mensi. Utáltam mindig, később is mindig erős volt. Csak amióta fogi gátlót szedek, azóta fele annyira sem szenvedek, úgyhogy erről nem vagyok hajlandó soha lemondani.
2014. jan. 8. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 Buk.Adri válasza:
Nekem nagyon érdekes volt!Vagy 11 lehettem mikor megjött még tavaly szeptember 23-án épp megnyillott az óvoda a sulink mellett és kórusban énekelek ezért én is ott voltam iskolai nap volt ezért az első két órára be kellett mennem már előzőnap este megjött de én nem mertem elhinni a barátnőimmel egész nap a könyvtárban ültünk még nyáron és ilyen témáról szóló könyveket bújtúnk és én aznap este azt hittem beszartam úgyhogy gyorson átöltöztem és lezuhanyoztam.Másnap egész nap éreztem hogy megvan de nem mertem haza kéretszkedni.A szereplés után elmondtam a legjobb barinőmnek és átjött nálam nem volt otthon senki mert épp kedd volt és mindenki munkában volt én kimentem még mindíg csak barna volt a bugyim ezért átöltöztem és kivoltam borulva azt hittem vissza változok csecsemővé és mindíg beszarok na mindegy bedobtam a szennyesbe és vissza mentem mikor hazajöttek anyuék nagyi berakta volna a mosást és észrevette elmondta anyunak ő vett nekem betétet és elmondta hogy megjött nem volt szükség felvilágításra a suliban sokat tanultunk róla és együtt már filmet is néztünk róla.
2014. jan. 14. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

2003.december 17-e, szerda. Annyira nem volt emlékezetes nap más szempontból, de ezt nagyon megjegyeztem :)

reggel a WC-n észrevettem, hogy sötét folt van a bugyimon, és nagyon lassan indult csak el. Már majdnem mindent tudtam róla 2 nővér mellett, de az egésztől annyira kellemetlenül éreztem magam, hogy mialatt suliban voltam 6 órán át, minden második szünetben cseréltem betétet, pedig csak 2-3 csöpp volt bennük. Mint egy tisztaságmániás. Nővérem elmondta, hogy ez nem zsebkendő és nem fog átázni ennyitől, szóval utána már ésszel csináltam. :D

Nagyon vártam ,aztán az első nap után már egyáltalán nem. Szerintem nem kell izgulni rajta, úgyis eljön ez a fránya havi baj. Aztán ha szerencsés vagy, nem fogsz napokat görcsölni, szédülni, hányingert produkálni, átázni, stb. Sok kellemetlenséggel jár, de ez van.

2014. febr. 13. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!