Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Segitseg! Mitol verzek 2hetente?

Segitseg! Mitol verzek 2hetente?

Figyelt kérdés
Nov.11tol kb18ig tartott a menstruaciom,majd dec6-tol 12-ig,mmajd ugyancsak decemberben 28-tol jan4-ig tartott es ra egy hetre mar neha neha napkozben volt egy-ket csepp ver es 14-en mar tobb ver jott(2x csereltem bugyit)es most tettem betetet.2-3eve menstrualok,de ilyen meg nem volt csak olyan hogy 1-2honap kimaradt(voltam nogyogyasznal) Szerintetek most miert jon meg ilyen gyakran???

2014. jan. 14. 23:26
 1/5 A kérdező kommentje:
3-4 eve menstrualok* 15/L
2014. jan. 14. 23:30
 2/5 anonim ***** válasza:
Ez olyasmi, amivel el kéne menni nőgyógyászhoz. Nem tudom mitől lehet, de a neten is rákereshetsz.
2014. jan. 14. 23:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
A novemberi ciklusod 26, a decemberi 22 napos volt, mindkettő normális. Hogy a vérzés elmúltával miért véreztél megint egy hét múlva, azt nem tudom, az már gond.
2014. jan. 14. 23:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Tényleg el kéne menned orvoshoz. Biztosat csak ő mondhat.
2014. jan. 15. 05:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:

Azonnal menj nőgyógyászhoz!!

Én két hétig véreztem és a kórházban kötöttem ki. Ki kell vizsgálni mitől vérzel, hormonok vagy egyéb,de mindenképpen BAJ VAN!

2014. febr. 7. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!