Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » A menstruációm 17 naponta jön...

A menstruációm 17 naponta jön meg, vagy még előbb is. Voltam nőgyógyásznál a problémámmal, de nem segített a módszere. Mit csináljak?

Figyelt kérdés
Voltam nőgyógyásznál aki megvizsgált, csinált rákszűrést(szerencsére nincs probléma), majd felírt valami gyógyszert(gyulladáscsökkentőt azt hiszem). 1 hónapig 29 napra jött meg tőle.. aztán ugyanúgy visszaállt a menstruációm. Megint 2 hetente megjön. És nem mellesleg ilyenkor iszonyúan fáj is. 25 éves vagyok, de ez már 5 éve tart nálam. Mit csináljak? Amikor nőgyógyászatilag "nincs gond", de mégis kórosan korán jön meg a menstruációm.

2014. jan. 17. 22:00
 1/4 anonim ***** válasza:
100%

1. UH készült?

2. Menj vissza,mert kéne egy hormonvizsgálat a ciklusod különböző szakaszaiban,hogy kiderüljön nincs-e valamilyen hormonális probléma.

2014. jan. 17. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Nem csinált ultrahangot. Jah igen.. a mellemben mondtam neki, hogy van két csomó, amit kivizsgáltattam(korom miatt csak ultrahangos mellvizsgálatot csináltak, mammo.-t nem), és ott megállapították, hogy túlságosan mirigyes a mellem. Ennyi. A nőgyógyász se hozta összefüggésbe a menstruációs zavarommal, holott ez szerintem akár hormonális problémára is utalhat. Nem?
2014. jan. 17. 22:12
 3/4 anonim ***** válasza:
Elképzelhető. Tényleg nem ártana egy UH, a petefészkek állapota, a méhnyálkahártya vastagságának vizsgálata miatt. És a hormonlaborok.
2014. jan. 17. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszodat!
2014. jan. 17. 22:37

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!