Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Lányok? Milyen érzés a menstru...

Lányok? Milyen érzés a menstruáció? Mit éreztek olyankór? Nagyon fájdalmas?

Figyelt kérdés
2009. dec. 3. 20:21
1 2 3
 1/28 anonim ***** válasza:
19%
Hááát semmit se érzek.Ugyonolyan mintha nem menstruálnál csak ha belenézel a bugyiba ott van a menszi.Amugy nem fááj.:DMaximum a hasad.. de kilehet birni..:)
2009. dec. 3. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/28 anonim ***** válasza:
68%

Nekem mindig úgy fáj a hasam, hogy majd beleződülök x_X

Ráadásul mindig akkor jön rám, ha éppen suliban vagyok, vagy bárhol, csak nem otthon. Meg még emellé rendszertelen is... -.-

2009. dec. 3. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/28 anonim ***** válasza:
72%
Nekem viszont nagyon szokott görcsölni a hasam (első nap v. néha a második napon is..utánna 2 görcsoldó és már megis oldódik :D) bár ez egyénfüggő. van olyan akinek nagyon fáj,és olyan is aki meg sem érzi :D
2009. dec. 3. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/28 anonim ***** válasza:
52%
Nekem fáj a hasam olyankor,meg amúgy néha lehet érezni,ahogy jön ki a vér,de csak néha
2009. dec. 3. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/28 anonim ***** válasza:
53%

Igen, nagyon fájdalmas tud lenni. Embere válogatja. Sőt, még az évek folyamán is változik, de még a lelkiállapot is hatással van rá. Nekem serdülő koromban mindig nagyon fájt, aznap, amikor megjött, gimibe se mentem, anya írt igazolást. Másnapra persze mindig jobb volt, de aznap végig csak feküdtem, forró vizes palackkal a hasamon.

Most 28 vagyok, de már egyáltalán nem fáj, olyan, mint amit az első válaszoló leírt. Észre se venném, csak a WC-n. :-)

Viszont ha stresszes hónapom van, néha még görcsölök menzesz alatt.

2009. dec. 3. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/28 anonim válasza:
50%

Igen, olyankor átalakulunk vérfarkassá és ez egy iszonyatosan fájdalmas folyamat... Különböző injekciókkal tartjuk fent a normális állapotot, mert ha elszabadulnánk, kiírtanánk az emberi fajt.

Komolyan, néha fájnak a kérdések. :P

2009. dec. 3. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/28 anonim ***** válasza:
53%
Az első napokban nagyon erőteljes a vérzés, azt pl. lehet érezni, hogy folyik.
2009. dec. 3. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/28 anonim ***** válasza:
22%
Amúgy az igaz hogy a csajok többsége olyankor idegbajos?
2009. dec. 3. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/28 anonim ***** válasza:
53%

Nekem nagyon szokott fájni, 5-6 napig tart, addig muszáj gyógyszerezni magam, viszont elég rendszeres, mindig 27-39 napra jön meg.

Hát.. én érzem ahogy jön ki, ha összeszorítom akkor kicsit visszább tudom tartani, h ne egyszerre zúduljon ki az összes.

2009. dec. 3. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/28 anonim ***** válasza:
48%
Nekem a hasam sosem fáj tőle, viszont a derekam majd le szakad. Ez nagyon kellemetlen, de azért kilehet bírni, igaz ilyenkor sokszor vagyok hisztis és ingerült...16L Am aki írta ezt a kérdést lány vagy fiú? Mert ha lány gondolom azért érdekli mert még nem jött meg neki...
2009. dec. 3. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!