Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Hogy mondjam meg otthon, hogy...

Hogy mondjam meg otthon, hogy szeretnék hordani tisztasági betétet, mert tizenhárom leszek, szerintem lassan megjön? BŐVEBB FONTOS INFÓ LENN

Figyelt kérdés
Azért gáz ez nekem,mert mikor én megszülettem volt velem elég nagy probléma,és pontosan nem tudm mi,de azóta anya nem menstruál.Ugy hogy nem vesz,tampont,betétet.Hogy mondjam el neki?:S
2009. dec. 4. 06:25
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Édesanyádnak valószínűleg nincs méhe már. De azért még tudja, hogy mivel jár, ha nagylány lesz a kicsiből. Nem beszéltetek még erről? Mert éppen ideje. Egy nyugodt pillanatot válassz ki, és mondd el neki. Úgy, ahogy ide írtad. Még az is lehet, hogy örülni fog neki, ha Te kezded a beszélgetést.
2009. dec. 4. 06:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%

Az infód nem fontos.Azért mert anyukád nem menstruál még nagyon jól tudja mi a helyzet.

Egyáltalán nem ciki erről beszélni az anyukáddal.Simán menj oda és mond meg neki

2009. dec. 4. 06:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Feltétlenül beszélj édesanyáddal, és minnél hamarabb. Már rég kellett volna erről beszélgetnetek. Valószínűleg anyukád elfelejtette, mivel nincs ami havonta eszébe juttatná, hogy a kislánya hamarosan nagy lány lesz.

Ha szégyelsz ilyen beszélgetést kezdeményezni, és van egy fiatalabb nagynénéd, vagy unokanővéred, vagy bárki, akár egy szomszéd is, akivel tudsz erről beszélni, kérd meg, hogy figyelmeztesse anyukádat.

2009. dec. 4. 07:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%

nyugi, csak lazán. felvetheted a témát azzal, hogy egy osztálytársadnak megjött. vagy felveted, hogy tornaórán felmentést kap, az, akinek megjött.


kérdezd meg anyukádat, hogy az tényleg olyan helyzet-e, hogy akkor nem szabad tornázni. és akkor el fogja mondani a véleményét. utána meg lecsaphatsz rá, és rákérdezhetsz, hogy neked őszerinte mikor fog megjönni.


az meg nagyon kedves és megható tőled, hogy így figyelsz anyukád érzéseire!

2009. dec. 4. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:
Mond meg neki simán. Nekem csak apám van és mégis megbeszélek vele mindent... Még a pasi ügyeket is, és ezeket is. Pedig lány vagyok. És nem csak azért mert rá vok kényszerülve, mert csak neki mondhatom el hanem mert szeretem és sokkal jobb..:)
2009. dec. 5. 23:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!