Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Mikor kezdhetem el a Vagilact-...

Mikor kezdhetem el a Vagilact-Q használatát?

Figyelt kérdés

Ma vettem, meg nem tudtam hogy nem mindegy, mikor kezdem el, így lehet hogy most nem is kezdhetem el használni?

A papíron ez áll:A menstruáció első napja előtt 10 nappal kezdjük és \ vagy azonnal e menstruáció után kezdjük el használni.

Viszont nekem vasárnap múlt el a menstruációm, fogamzásgátlóz szedek, azt szombaton kellett elkezdenem. Ma kedd van. Elkezdhetem ma, vagy már késő?



2014. jan. 28. 12:11
 1/2 anonim ***** válasza:
100%

Elkezdheted nyugodtan.

Az a lényege, hogy amikor vérzés van, akkor ne használd, mivel akkor nem hatásos.

Azért írták, hogy vagy vérzés előtt 10 nappal, hogy mire megjön a vérzés, addigra el legyen használva, tehát ne kelljen a használatát megszakítani a vérzés miatt.

Vagy vérzés után, hisz akkor már nincs vérzés, így nem kell attól félni, hogy nem lesz akkor is a vérzés miatt hatásos.

Az a lényeg, hogy két vérzés közt legyen használva, legyen megcsinálva a teljes kúra.

2014. jan. 28. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a választ! :)
2014. jan. 28. 13:00

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!