Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » A Klion tabletta, mint antibio...

A Klion tabletta, mint antibiotikum használható más gyulladásos betegség gyógyítására is?

Figyelt kérdés
Csak, mert az orvosomtól ezt kaptam a hüvelyi fertőzésemre, és mellette még már vagy 1 hete állandő sűrű váladéktermelést érzek a torkomban, amivel el is mentem az orvoshoz, és szerinte allergia. (Én nem hiszem...)Szerintem inkább gyulladásos, azért érdekelne, hogy ha szedem a Kliont, az használna a torkomra is? Vagy ez csak tipikusan nőgyógyászati problémákra ajánlott? Valamint ez most más kérdés, de nagyon fontos számomra: Lehetséges, hogy orális szexszel elkaphattam esetleg a páromtól a fertőzést és azért van váladékos gyulladás a torkomban?(Ő tünetmentes a mai napig de a doki neki is írt fel gyógyszert.)Segítsetek, fontos lenne! Köszönöm előre is!
2008. júl. 18. 16:45
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
szia! nállam a hüvelygyulladásomra irta föl a doki a klion hüvelykúpot. ez csak a hüvelyben hat! de amit te kaptál az valószínü hogy tabletta. ezért szerintem használ a torkodra is. és szerintem lehet hogy a párodtól kaptad el orális szexel mert attól mert ő panasz mentes még lehet hordozó azért irt föl neki a doki valamit.
2008. júl. 18. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Igen a Klion tablettát írnak fel torokfájásra is,ha baktérium eredetű gyulladás lehet.Gyerekeimnek is írtak már fel.
2008. júl. 21. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

A Klion tabletta mellékhatása a lepedékképződés a torokban illetve a nyelven. Lsd betegtájékoztató.


Én még a fémes ízt sem érzem utána a számban, pedig felkészítettek a mellékhatásokra, de semmi.

Ti tapasztaltatok valamit?

2010. máj. 20. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Én tapasztaltam...

Nőgyógyászati problémára kaptam (gyulladás), és 3x2-őt kell szednem (blöeh).

Fura íz van a számban, émelygek, enyhe hányingerem van tőle.

2015. jún. 13. 02:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!