Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Többször szeretkeztünk tegnap...

Többször szeretkeztünk tegnap és éjjel a barátommal és ma reggel kicsit véreztem. Mitől lehet? Nem voltam már szűz, régóta együtt vagyunk. Nem volt vad sem.

Figyelt kérdés
2009. dec. 6. 11:01
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Nem kell vadnak lenni, elég olyan pózban nyomni, hogy "megkopogtassa" kicsit a méhszájadat. Ha éppen úgy alakul, kicsit vérzhet ettől. Ha holnapra elmúlik, rendben, de ha nem, menj el a biztonság kedvéért nőgyógyászhoz.
2009. dec. 6. 11:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
Egy barátnőmmel is volt már ilyen. Lehet megsértette a hüvelyedet és azért. Ha nem múlik el, ha szex után újra jelentkezik a vérzés akkor menj el dokihoz! De szerintem nem kell félned!
2009. dec. 6. 11:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%
Egyszer egy orvos válaszol rovatban volt ilyen kérdés itt a neten. Egy nő mindig vérzést tapasztalt szex után. A doki azt tanácsolta menjen az illető nőgyógyászhoz, mert kivizsgálást igényel.
2009. dec. 6. 11:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Csak most először volt ilyen. De tudom, hogyha mindig vérzik valaki, akkor az ciszta jele is lehet, ezért is ijedtem meg.
2009. dec. 6. 11:11

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!