Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Visszanőtt a petefészkem?...

Visszanőtt a petefészkem? Bízzak a nőgyógyászban?

Figyelt kérdés

Tegnap elmentem egy maszek nőgyógyászhoz és kértem ultrahangot. Az ulrahangos leletre azt írta: "mindkét oldali ovarium normális nagyságú, szabályos szerkezetű."

De nekem az egyik petefészkemet 20 évvel ezelőtt eltávolították. Megvan a zárójelentésem, amin rajta van, hogy "ovariectomia", szóval nem emlékszem rosszul, tényleg így történt, tumor miatt távolították el anno. Szerintem ez a mostani orvos nem látott az ultrahangon semmit, talán nem is ért hozzá. Kicsit furcsa és nagyon csalódott vagyok, hogy bízzak meg így egy orvosban? Velem folyton ilyen dolgok történnek és már semmit nem tudok elhinni, amit mondanak. Azért mentem most el, mert az egyik oldalon szurkálást éreztem és meg akartam győződni arról, hogy nincs ciszta vagy mióma. De így most nem győződtem meg.


2014. febr. 6. 12:54
 1/6 anonim ***** válasza:
irány egy másik nőgyógyász
2014. febr. 6. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Az nem létezik ,ahogy a másik írja .. irány egy másik doki ! Nehogy baj legyen ...
2014. febr. 6. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

ÚÚÚ, ez nagyon gáz. Egy petefészek nem nő vissza..

Menj el másik dokihoz.

2014. febr. 6. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%

És ezt a végén nem mondtad neki? (Mondjuk eléggé fura, hogy az elején nem kérdezte meg a kórtörténetet.) Én egy fillért nem fizettem volna, azt biztos!

Hogy bízzál benne? Sehogy. Őrültség lenne, te is tudod, hogy nem nő vissza. Ez egy akkora műhiba, hogy szerintem simán beperelhetnéd.

Szerintem azonnal fordulj másik dokihoz, mert ha van ott valami, ahol nem kéne lenni semminek, az nem túl jó jel.

2014. febr. 6. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Csak itthon olvastam el a papírt. És egy nagyon kedves, alapos, lelkiismeretes dokinak tűnik pedig. Előtte mondtam neki, hogy volt egy petefészektumor műtétem, de azt nem mondtam konkrétan, hogy a petefészkemet is kivették. Azt hittem, úgyis látni fogja.
2014. febr. 6. 13:28
 6/6 anonim ***** válasza:
Borzasztó, hogy ilyeneknek vagyunk kiszolgáltatva és már a pénzünkért sem alaposabbak. Vagy ennyire nem értenek a szakmájukhoz??
2014. febr. 6. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!