Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Ezzel a problémával bemehetek...

Ezzel a problémával bemehetek a sűrgősségi nőgyógyászatra?

Figyelt kérdés

Sokszor belenyilal a hüvelyembe,meg égető érzést is érzek.éjszaka a jobb oldalt többször is szúrkált a petefészkem.

Hivtam a nőgyőgyászatot időpontért de csak 21ére tudnak adni leghamarabb.


2014. febr. 10. 08:22
 1/9 anonim ***** válasza:
Menj be most sima sztk-s nőgyógyászatra,vagy próbálj meg felhívni más magándokit.
2014. febr. 10. 09:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Sajnos most a magándokit nem engedhetem meg anyagilag magamnak,ezért gondoltam bemegyek a sztk-ba a sűrbősségi ambulanciára.csak nem tudom ilyen panasszal fognak e fogadni.
2014. febr. 10. 09:13
 3/9 anonim ***** válasza:
De ha most bemész az sztk-ba az nem sürgősségi hanem sima rendelés nem? Legalábbis ha én most bemennék a normál rendelés van most, hétvégén és éjjel van sürgösségi de az a kórházban.
2014. febr. 10. 09:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
van rendes nőgyógyászati rendelés és külön sűrgősségi ambulancia.a rendes nőgyógyászati rendelésre csak időponttal lehet menni.
2014. febr. 10. 09:22
 5/9 anonim ***** válasza:
Jah értem,és akkor oda adtak 21ére időpontot... hát nemsemmi! És azt mondod,hogy sürgős akkor sem adnak hamarabb időpontot? Ebben az esetben nyugodtan menj be a sűrgősségire, elmondod a panaszodat,és hogy milyen kellemetlen,nem tudsz még majd 2 hete várni mire orvoshoz jutsz, el kell hogy lássanak!
2014. febr. 10. 09:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:

Igen azt sztk-ba adtak 21re időpontot,kérdeztem hogy a héten

nem-e lehetne,mert problémáim vannak,de erre a válasz csak 21-re tud adni.:( köszi a segítségedet bemegyek aztán meglátjuk mi lesz...

2014. febr. 10. 09:41
 7/9 anonim ***** válasza:
Majd írj,hogy mi volt!
2014. febr. 10. 09:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

Szerintem ez nem sürgősségi eset... a nyilallás lehet szubjektív érzés, a "sokszor" meg azt jelzi, hogy nem az első alkalommal fordult elő.

Sürgősségi eset a hirtelen akut vérzés, görcsroham, sopontán vetélés, fertőzés, ami folyással jár, terhességgel kapcsolatos panaszok.

A petefészek szurkálás is lehet szubjektív, lehetnek a bélmozgások is, lehet peteérés stb. Szerintem bőven ráérsz 21-én elmenni.

2014. febr. 10. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
A legtöbb helyről ezekkel a tünetekkel elhajtanak.
2014. febr. 10. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!