Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » 18/L vagyok. Lehetséges hogy...

18/L vagyok. Lehetséges hogy még nem állt be a menzeszem?

Figyelt kérdés
2014. febr. 10. 20:14
 1/5 A kérdező kommentje:
a menszeszem.. sokat késik a múlt hónapba nem jött meg...
2014. febr. 10. 20:18
 2/5 anonim ***** válasza:
Esetleg terhes lehetsz. Jó lenne ha vennél egy tesztet első körben.
2014. febr. 10. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
nekem is állandóan rendszertelen volt, tizenévesen is, huszas éveim elején is. Volt néha, hogy kimaradt egy hónap, de általában meg 2 hetet is késett akár, viszont volt olyan is h épp időben jött meg. Most 26 évesen, szülés után elég rendszeres. Nem hinném, hogy terhes vagy. Nálam a doki mindent rendben talált, de fogamzásgátlót nem akartam szedni, soha nem is szedtem. Ha nagyon zavar, azt fel tud írni és akkor rendszereződik. És nem kell félned attól se, hogy teherbe esel.
2014. febr. 11. 10:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Eszedbe ne jusson fogamzásgátlót szedni a menstruáció rendezése miatt!
2014. febr. 11. 11:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Akkor helyesbítek, a félreértések elkerülése végett: nem kizárólag csak arra lenne jó, hogy rendszerezze a ciklusaidat, hanem arra is (ha esetleg rendszeres nemi életet élsz), hogy egy állandó védelmet biztosítson. DE NEM azt írtam, hogy kötelezően szedjed csak azért, h beálljon a menstruációd, meg is írtam, hogy engem nem zavart és nem is szedtem soha.
2014. febr. 11. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!