Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Foylton viszket ott lent mit...

Foylton viszket ott lent mit tegyek?

Figyelt kérdés
Már péntektol viszket nem tudom miért rendesen mosakodok stb... volt már korábban ilyen ,de aztán elmúlt.

2014. febr. 10. 21:38
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:
62%
Menj el nőgyógyászhoz. Biztosan elkaptál valami fertőzést.
2014. febr. 10. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 A kérdező kommentje:
jaj ezt kifelejtettem szuz vagyok
2014. febr. 10. 21:48
 3/22 anonim ***** válasza:
62%

Akkor is lehet, nem csak szexuális úton lehet elkapni valamit.

Wc-n is például.

Szólj anyukádnak. Nem tudom, hány éves vagy. Kísérjen el egy nőgyógyászhoz.

2014. febr. 10. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/22 anonim ***** válasza:
akkor is el kell menned nyugi csak be fog nézni a gombát már ugyis fogja látni. amit esetleg kiprobálhatsz az a canesten combi bár én szüzen semmit nem tudtam felnyomni. Neked mindenképp szájon át bevehetö gyógyszer kéne rá, az hatásosabb is.
2014. febr. 10. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/22 anonim ***** válasza:
60%
Nem kell hozzá még WC se. A hüvelynyílástól 1cm-re ott a végbélnyílás. Egészséges embernél is a végbélnyílás környéke tele van a normál bélflórában előforduló baktériumokkal és gombákkal. Gyakorlatilag bármikor, amikor egy kicsit megbillen az immunrendszer vagy a hüvelyflóra egyensúlya, szépen beköltözik valami a hüvelybe és kész a fertőzés.
2014. febr. 10. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/22 anonim ***** válasza:
37%
Senkit nem érdekel, hogy szűz vagy. Ha érzed, hogy nem normális, akkor menni kell mert rosszabbodhat. Nem lényeges, hogy honnan kaptad, akkor is van. És az sem jelent semmit, hogy rendesen mosakszol. Jegyezd meg, ettől nem fogod elkerülni a fertőzéseket.
2014. febr. 10. 23:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/22 anonim ***** válasza:
Szűz lányoknak is lehet hüvelyi fertőzése, úgyhogy sajnos mindenképpen orvoshoz kell menned.
2014. febr. 11. 05:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/22 anonim ***** válasza:
32%
Beszélj anyuddal és próbáld ki a Canesten combit, ahhoz van hüvelykúp is. 3-4 nap alatt nyoma sem lesz, de ha nem múlna el akkor el kell majd menned orvoshoz, mert valószínűleg, sőt akkor már biztosan nem gomba lesz.
2014. febr. 11. 10:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/22 anonim ***** válasza:
44%

nekem is ez van:SS és nekem is volt

ha nem vakarod egyáltalán elmúlik,de az nagyon nehéz..én aludni sem tudtam tőle,ezért forrosítottam egy porcelánbögrébe sót azt beletettem egy zokniba aminek a tetejét összebogoztam hogy ne essen ki és odatettem..és addig sem érzem!és még az segíthet ha csinálsz forró kamilla teát ülőfürdőnek abba 20percig öblögeted..nagyon rossz ez az egész de a só tényleg jó rá!remélem segítettem. 15L

2014. febr. 11. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/22 anonim ***** válasza:
62%

Utsó, a fertőzést nem így szokás kezelni! Mindenki a saját bőrét vigye vásárra! Ismeretlen fertőzés esetén nem szabad otthon kísérletezgetni, hanem orvoshoz kell menni. Lehet bakteriális is, nálam az is viszketett és bizony antibiotikum kellett rá! Kezeletlen, vagy rosszul kezelt (pl bacira canesten) fertőzés esetén feljebb szállhatnak a kórokozók, megbetegíthetik a petevezetékeket, petefészkeket is. Ezután jön az összenövés, ami a meddőség egyik oka.

Tehát orvos!

2014. febr. 11. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!