Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Kellett már valakinek bugyira...

Kellett már valakinek bugyira vetkőzni orvosi vizsgálaton 20 éves kor után? Nem nőgyógyászra gondolok, hanem bármilyen más vizsgálaton.

Figyelt kérdés
2014. febr. 14. 23:01
 1/7 anonim ***** válasza:
nekem nem
2014. febr. 14. 23:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Nem. De ebben nincs semmi. Bőrgyógyászaton is le kell venni, ha van azon a területen valami probléma.
2014. febr. 14. 23:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Bőrgyógyászati rákszűrésen és ideggyógyászaton. Előző esetben a bugyi is repül.
2014. febr. 15. 00:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
ideggyógyászaton? ott miért kell bugyira vetkőzni?
2014. febr. 15. 00:11
 5/7 anonim ***** válasza:

Egy ideggyógyászati alapvizsgálat legalább félóráig tart. Én trigeminus neuralgiával (arcidegzsába) jártam, de a vizsgálat az egész testre kiterjedt, a fejem tetejétől a lábujjaimig. Az idegrendszer egységes egész.

Ha érdekel, itt egy cikk a vizsgálatról:

[link]


Egyébként közben eszembe jutott, hogy az ortopédián is bugyira kell vetkőznöm, mert van lúdtalpam, csípőízületi diszpláziám és gerincferdülésem is, ezek is egymással összefüggnek, és az orvosnak az egészet kell látnia.


Persze lehet, hogy egy kis melltartót fenn lehet hagyni, ezt nem tudom, mert sose hordtam melltartót. Feltekert kisinggel próbálkoztam, de azt levetették.

2014. febr. 15. 00:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
KELL, ilyen nincs. Ha nem akarod nem kell, legfeljebb nem tudnak megvizsgálni rendesen.
2014. febr. 18. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
nem,de előtte sem,soha,még iskolás éveim alatt sem,és minden vizsgálatot elvégeztek.De az lenne csak furcsaigazán ha a bugyit is le akarta volna vetetni.
2014. márc. 8. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!