Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Progeszteron tartalmú krém?...

Progeszteron tartalmú krém? Hatásos?

Figyelt kérdés

Ösztrogén dominanciám van. Eü.kaparás, szövettan. Mióma,enometrium,hormonális dysfunctio,Javaslat: részleges méheltávolítás.

Ha kiveszik a méhemet (41é),akkor attól még nem jön rendbe a hormonproblémám.

Szerintetek?

Persze most is vérzek,ugyanúgy,mint eü.kaparás előtt,csak most már fájok is.

Azt sem értem,hogy miért nem nézik meg vérből,hogy egyáltalán mi mennyi?


2014. febr. 17. 17:08
 1/6 anonim ***** válasza:
Ha BIZONYÍTOTTAN ösztrogéndominanciád van, akkor igen. Ha nem, akkor ugyanúgy súlyos mellékhatásai lehetnek, szóval CSAK AKKOR használd, ha biztosra megnézték hormonvizsgálattal. Ebben az esetben jó esélyed van arra, hogy segít. DE ne dőlj be mindennek, amit reklámoznak, csak olyan krémet vegyél, aminek a hatóanyaglistájában "Progesteron" nevű hatóanyag van, a jamgyökérkivonat (pl. a Womens Cream-ben) ide kevés. Egy ilyen, sokak által dicsért krém az Emerita Pro-Gest krémje. Én is be szeretném majd szerezni, az előre kizacskózottat fogom megvenni, mert így tuti, hogy annyit kensz, amennyit kell. Itt a link: [link]
2014. febr. 17. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm. Biztosan jó a krém,kicsit félek.
2014. febr. 19. 12:00
 3/6 anonim ***** válasza:
Miért félsz? Ha megbeszéled az orvosoddal, és segít a használatában, tuti csak jobban leszel tőle.
2014. febr. 19. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Jézusom, minek kaparnak, ha az nem oldja meg a gondot??

Hogy vagy?

Én nem vetetném ki!

A vashiányt hogy pótolod?

2014. ápr. 1. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Egyébként diétával lehet csökkenteni az ösztrogént akár olyan mértékben is, hogy évekre kimaradjon a menstruáció.

Ez az endometriózis diétájával azonos, nekem megvan, szólj, ha nem találod meg.

Általában lúgosító ételeket kell enni, kávé tilos, kóla tilos, édességet nem. SZŰRT csapvíz kell és bizonyos zöldségek, joghurt.

2014. ápr. 1. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Ja, hús nem, tojás igen, cukkini, gomba, cékla igen.

Fejből ennyi megy..:)

2014. ápr. 1. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!