Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Mennyit késhet a menstruációm?

Mennyit késhet a menstruációm?

Figyelt kérdés
Vagyis volt az első 6 napig tartott.És a második pedig rá 27 napra jött meg és az is 6 napig tartott.De most nem jött meg , 02.14-én kellett volna megjönnie,tudom hogy az első években nem biztos hogy rendszeres de én azt hittem hogy rendszeres lesz a többi!

2014. febr. 19. 06:30
 1/3 anonim ***** válasza:
44%
Most akkor mi a kérdés? Azt írod, tudod, hogy az első években nem rendszeres. Akkor se, ha azt hitted. Életed harmadik menzeszénél már órapontosságot vársz? Felesleges.
2014. febr. 19. 06:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Ja, és hogy mennyit késhet? Akár hónapokat is kihagyhat. Nekem anno az első után fél évig nem volt, de ez egyénenként változik.
2014. febr. 19. 07:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Ha még csak mostanában kezdtél menstruálni, tehát még nincs 2 éve, akkor fél év is kimaradhat és az is normális.
2014. febr. 19. 07:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!