Weboldalunk cookie-kat használhat, hogy megjegyezze a belépési adatokat, egyedi beállításokat, továbbá statisztikai célokra és hogy a személyes érdeklődéshez igazítsa hirdetéseit. További információ
Főoldal Belépés/Regisztráció Egy véletlen kérdés Facebook

Kategória: Egészség » Nők egészsége

A kérdés

Komoly bajom van? =[

Úgy egy és fél hete voltunk sítúrán akkor az első nap jelentkezett ilyen hasmenés szerű tünetem reggel fostam aztán másnap is fostam aztán vettem be gyógyszert aztán amikor hazaértünk akkor is naaagy naaagy mennyiségű székletem volt nem olyan fosás szerű habár egy kicsit aztán másik nap is nagyobb mennyiségű székletem volt 2x is aztán utána ugyanez aztán vettem be gyógyszert akkor elmúlt ma meg már megint nagyobb mennyiségű székletem volt ezen kívül nem volt más jellegű székletem

2014. febr. 19. 17:24  Privát üzenet  

A válaszok
Erre orvos tud biztos választ adni.

A válaszíró 58%-ban hasznos válaszokat ad.
# 1/3Időpont 2014. febr. 19. 17:25 Privát üzenet
A kérdező kommentje:

14/L

Kihagytam

# 2/3Időpont 2014. febr. 19. 17:34 Privát üzenet
Első vagyok. A válaszom akkor is fenntartom. :)

A válaszíró 58%-ban hasznos válaszokat ad.
# 3/3Időpont 2014. febr. 19. 17:35 Privát üzenet

Értesítsünk róla, ha új válasz érkezik? Válasz küldése

Kapcsolódó kérdések
Mi lehet a bajom? Komoly lehet? Volt már valaki hasonló cipőben?
SOS! Nagyon félek, nyugtasson meg valaki, hogy semmi komoly bajom nincs! Mitől vérezhetek, barnázhatok már lassan 2 és fél hete? 20/L
Lehet h komoly bajom van?
Szerintetek valami komoly bajom van?
Komoly bajom lehet? Vagy valakinek volt hasonló gondja? Mitől lehet ez? El menjek vele orvoshoz? 16l
Lehet, hogy komoly bajom van?

Kérdések az Egészség rovatbólKérdések a Nők egészsége rovatból

Minden jog fenntartva © 2019, www.gyakorikerdesek.hu | GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | WebMinute Kft. | Kapcsolat: info (kukac) gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!