Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Állandóan genny van a vizelete...

Állandóan genny van a vizeletemben. Miért? Többi lent.

Figyelt kérdés
Már két féle gyógyszert írtak fel, de érzem, hogy talán enyhült de nem múlt el. Az urológus nem csinált velem semmit, azt mondta szedjem be amit a háziorvos felírt.
2014. febr. 20. 09:10
 1/6 Imola Ágnes ***** válasza:
Próbáld meg a zsályateát..napi 3 csésze...2 héten keresztül. Nem tudom, hogy mitől lehet...de nekem sok mindenben használt. Fertőtlenít, gyulladáscsükkentő hatású.
2014. febr. 20. 09:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Tőzegáfonya kivonat.
2014. febr. 20. 09:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Szia! Az okai lehetnek, a teljesség nélkül:

Felfázásból eredő,vagy húgyuti fertőzés, húgyuti,vagy

vesekővek, vesemedence gyulladás....

A leleteden,/biztosan kaptál ilyet/szerepelnie kell,

a kiváltó oknak.Ha megírod tudok gyógymódot leírni.

Dr.Marosi orvos-természetgyógyász

2014. febr. 20. 10:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Menj normális orvoshoz, aki rendesen kivizsgál.
2014. febr. 20. 10:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Sajnos szinte semmit nem csináltak velem. A háziorvosom felírt egy gyógyszert, nem használt, visszamentem, felírt Supraxot és javasolta, hogy menjek urológushoz. Másnap elmentem. Az urológus vizeletmintát kért. A papíromon a panaszaim vannak leírva valamint az, hogy a Suprax szedését javasolja. Ennyi.
2014. febr. 23. 10:56
 6/6 A kérdező kommentje:
Előkerestem a papírt, még az van rajta ezeken kívül, hogy: cystitis gyanúja merült fel. Vizelet: +++
2014. febr. 23. 10:59

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!