Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Menjek nogyogyaszhoz?

Menjek nogyogyaszhoz?

Figyelt kérdés
Mar nem vagyok szuz es amikor kicsit jobban faj a hasam a kelletenel mindig megijedek hogy van valami. Vedekezunk a baratommal, de fogamzasgatlot nem szedek, es volt egyszer hogy kiszakadt es akkor kaptam esemeny utanit. Sose voltam meg nogyogyasznal es attol felek, hogy ha epmegyek nogyogyaszhoz anyukam is fog jonni es kiderul hogy mar szexualisan aktiv vagyok. Mi legyen szerintetek?

2014. febr. 20. 15:40
 1/8 anonim ***** válasza:
39%
Ha már élsz nemi életet, akkor úgyis ajánlott elmenni évente egyszer.
2014. febr. 20. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
39%
Első vagyok. Ha 14 éves elmúltál, akkor Anyukád nélkül is mehetsz.
2014. febr. 20. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
Menj el egyedül nőgyógyászhoz, ha már aktí nemi életet élsz, akkor oda is el tudsz menni egyedül.
2014. febr. 20. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%

Úgy érdekelne, hogy, ha soha nem voltál nőgyógyásznál, mégis kitől kaptál esemény utánit?

Na de mindegy.

Ha szexuális életet élsz, akkor legyél felnőtt ahhoz is, hogy nőgyógyászhoz mész. Évente kell menni, a te érdekedben, akkor is, ha nem fáj semmid, nincs bajod..stb.

Anyukád miért kéne ehhez? Menj SZTK-ba, pénzt sem kell kérned hozzá és anyukád sem kell. Rutinvizsgálatot ott is elvégeznek normálisan. Amúgy meg miért gond, ha anyukád megtudja?

2014. febr. 20. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
2. vagyok. Jó kérdés, kitől kaptál esemény utáni tablettát?
2014. febr. 20. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Bementunk nogyogyaszhoz surgosen es aztmondta a nogyogyasz, hogy 16 ev alatt nem tud megvizsgalni, ezert nem is vizsgalt meg csak a kezembe nyomott egy receptet az esemeny utanihoz.
2014. febr. 20. 16:07
 7/8 anonim válasza:

Először is mi az, hogy 16 év alatt nem vizsgál meg a nőgyógyász? 14 éves koromban már egyedül mentem be...

Bemehetsz egyedül is, ha kéred is Anyukád, hogy kísérjen el odáig, nem kell, hogy bemenjen veled. Amúgy előbb-utóbb nem ártana tájékoztatni a dolgokról, remélem tudod. :)

2014. febr. 20. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Azért az sajnálatos, ha 14 évesen egyedül kell nőgyógyászhoz mennie valakinek.
2014. febr. 21. 10:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!