Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Az normális, ha hóközben...

Az normális, ha hóközben szokott pecsétes lenni a bugyim, vagy ha szex után kicsit vérzek? (nem mindig csak időnként)

Figyelt kérdés

mire utalhat ez?


egyszer voltam vele dokinál, és lerázott, hogy ez normális, minden nőnek van ilyen. de szerintem nem kéne hogy időnként szex után vérezzek. vagy van hogy már szex közben is. pl jóval menses előtt, akár egy héttel is.


észrevettem, hogy peteéréskor is van egy kis vérzésem néha, de ha az van, az más. azt megismerem.


másoknak volt ilyen? és ha volt, akkor mitől?


majd megyek orvoshoz, csak amig nem jutok el, gondoltam érdeklődöm. hogy normális-e, vagy egyáltalán nem?



2014. febr. 21. 23:53
 1/1 anonim ***** válasza:
Az ovulációs vérzés valóban normális,de a postcoitális(szexuális aktus utáni vérzés) nem.Lehet,hogy durvább akkor a szex és azért van,de ha nem akkor valami gyulladás, legtöbb esetben méhszájseb álla a háttérben,amire oda kell figyelni,mert akár egy rákmegelőző állapot is lehet.
2014. febr. 22. 07:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!