Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Normális az ha a ciklusom...

Normális az ha a ciklusom második felében állandóan 37 felett van a hőm napközben (ilyenkor kicsit szédülök és fáradékonyabbnak is érzem magam? Vagy esetleg ez valami betegségre utal?

Figyelt kérdés
Már hónapok óta ezt tapasztalom, a menstruáció első napján vissza leesik 36,5-re és ilyenkor már jobban is érzem magam.
2014. febr. 24. 15:15
 1/9 anonim ***** válasza:
Nekem is ugyanez volt, csak a végén már a hónap minden napján hőemelkedésem volt, úgyhogy elmentem a nődokihoz, csináltak ultrahangot, és ciszta volt az oka. Ha nálad ez csak pár hónapja van így, tehát nem ez a normális állapotod, akkor érdemes lenne elmenni az orvoshoz.
2014. febr. 24. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
A ciklus második felében magasabb a testhő egy egészséges nőnél. Az ovuláció után termelődő progeszteron okozza.
2014. febr. 24. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
Voltam már nődokinál, állítólag minden rendben van...
2014. febr. 24. 20:26
 4/9 anonim válasza:
Pajzsmirigyed rendben van?
2014. febr. 27. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
Állítólag rendben, ha nem lenne rendben akkor fogynák, de nem fogyok.
2014. márc. 11. 21:03
 6/9 anonim válasza:
Fogyni csak pajzsmirigy túlműködés esetén tudsz, alulműködéssel hízol.
2014. márc. 17. 09:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
A nődokid ultrahangra is küldött?
2014. márc. 17. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
Ha pajzsmirigy alulműködésem lenne, akkor alacsonyabb lenne a hőm a szokásosnál. Voltam ultrahangon, minden ok. Most is megörjít ez a hőemelkedés :(
2014. márc. 30. 13:11
 9/9 anonim válasza:
Szia! Megoldódott már ez a hőemelkedéses dolog? Voltál orvosnál?
2014. okt. 8. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!