Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Mistral fogamzásgátló tapaszta...

Mistral fogamzásgátló tapasztalatok?

Figyelt kérdés
5hónapja szedek Mistral fogamzásgátlót ..és már utolsó két alkalommal olyan kevés volt a menstruációm(mint mikor az utolsó napon szokott lenni)a hasam is gyakran szokott fájni főleg mikor az első pár szem gyógyszernél tartok. Valakinek valami hasonló tünete? Tesztet csináltam terhes nem vagyok,lehet most szokta meg a szervezetem a bogyót? :S Válaszokat előre is köszönöm
2014. febr. 24. 18:11
 1/5 anonim ***** válasza:
Teljesen mindegy mi a neve a fogamzásgátló tablettának,mindegyiknek hasonló a hatása. Többek között elvékonyítja a nyálkahártyát,ami miatt kevesebb lesz a vérzés és rövidebb ideig is tart. Ezzel semmi gond nincsen. Viszont a hasfájásodat nem magyarázza. Ha ez nem szűnik menj el orvoshoz. De nem hiszem.hogy a gyógyszertől van.
2014. febr. 24. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Köszi
2014. febr. 24. 20:38
 3/5 anonim ***** válasza:
Szia. Én 1 éve szedem, és már szinte nem is vérzem, vagy max fél napot. Én váltani akarok ezért.
2014. márc. 24. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim válasza:

Híztatok a tablettától? 12 napja szedem és két napja olyan este olyan farkaséhség tör rám, de nem eszek, mert nem szeretnék hízni. A menstruációmnak épp vége lett, de utána másnaptól barnázok... normális ez? Most már 4 napja. Igaz a tájékoztatóban az áll, hogy 1. nap után véd, az orvos azt mondta 2 hét után. Ti mikor voltatok először együtt a tabletta szedését követően? A vitaminok és bármely krémek, ugye jól tudom, hogy nincsenek rá hatással?

Köszi!

2014. máj. 22. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Igen amiket leírtál nem befolyásolják a felszívódását,hatását. Hízni viszont nem azért szoktak tőle,mert étvágyat csinál.hanem azért,mert növeli a szövetek vízvisszatartását,ezért az első pár hónapban lehet tőle néhány kilót hízni,de nem sokat. Ha az menzesz első napjától kezdted szedni,akkor elméletileg rögtön véd,de ha biztosat akarsz,akkor várjál a következő menzeszig,addig legyetek óvatosak. Az előző hozzászólónak csak annyit,hogy az nem baj,ha lecsökken tőle a vérzés. Ez nem azért van,mert rossz a gyógyszer vagy rosszat tesz,hanem azért,mert a fogamzásgátlók egyik védőhatása,hogy elvékonyítja a méhnyálkahártyát,ezért kevesebb a vérzés. Sok nőnek például pontosan ezért írják fel. Persze,ha ez téged zavar meg lehet próbálni másikat,aminek más a hormonösszetétele. De ha nem zavar,akkor ezért nem érdemes abbahagyni.
2014. máj. 25. 09:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!