Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » A hónapban még nem volt...

A hónapban még nem volt menzeszem de fekete, sötét vérzésem van. Több mint egy hete (azért nem mentem orvoshoz még mert vártam, hogy hátha megjön még de kezdek aggódni, hogy már nem) hónap utolsó pillanatában szokott megjönni. Mitől lehet?

Figyelt kérdés
2014. febr. 27. 15:52
 1/6 anonim ***** válasza:
Az a sötét vérzés a menzesz, de menj orvoshoz, mert bajt jelent! Ilyen indokkal így is megvizsgál!
2014. febr. 27. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Ha sötét vérzésed van, akkor menstruálsz.
2014. febr. 27. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
2. vagyok. Tényleg az a legjobb ha orvoshoz mész, mert biztosat mindig csak ő mondhat.
2014. febr. 27. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Igen köszönöm én is ebben bízok meg a dokiban csak már nagyon stresszelek miatta, hogy mitől lehet ennyi ideig :(
2014. febr. 27. 16:08
 5/6 anonim ***** válasza:

A fekete vérzéssel nincs semmi baj, valamiért most kevesebb a vér és megalvad "útközben".

Teljesen normális lehet ez, majd a következőnél több vér jön és akkor a színe is világosodik.

2014. febr. 27. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

5-ös: akkor barna lenne, nem fekete...

A fekete vér sose jó!

2014. febr. 27. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!