Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Az always platinum -nak...

Az always platinum -nak tényleg pamut borítása van? Nem műanyag mint a másik fajtái?!

Figyelt kérdés
2014. febr. 28. 08:46
 1/4 anonim ***** válasza:

Ugyan olyan, mint a sima always-nek, csak a simán a minták kékek, a platinumon pedig lilák.

Nem tudom, te hogy vagy vele, de szerintem az always nem műanyag borítású, szerintem kényelmes. Nekem ezek a pamut borításúak nem jöttek be.

De ha pamut borításút akarsz akkor az always sencitive-t próbáld ki, vagy a Naturellát.

2014. febr. 28. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Naturellát használok de nem vami jó a nedvszívó képessége!
2014. febr. 28. 13:37
 3/4 anonim válasza:
Csak az Always Sensitive-nek pamut a borítása. Már 10 éve azt használom, a műanyagot én se bírom. Általában Rossmannban, DM-ben van, rózsaszín a csomagolása.
2014. febr. 28. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:
Én pedig kipróbáltam és tényleg pamutos és bevált bár nekem mindegyik always jó.. meg nem zörög mint ahogy sokan mondják.. biztos azért mert rosszul teszik be vagy én nem tudom, de nekem egy hangja sincs hál istennek. :D
2014. ápr. 21. 00:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!