Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Mennyire borotváljátok le,...

Mennyire borotváljátok le, mielőtt elmentek nőgyógyászhoz?

Figyelt kérdés

Én igyekszem rendben tartani, elég rövid most, inkább borostás, de félek hogy megnehezítem a folytonos borotválással a kezelést, mert szemölcseim vannak.

De nem is szeretném hogy azt gondolja a doki hogy igénytelen nő vagyok :S

Ti hogyan szoktatok menni?


2014. márc. 2. 18:02
 1/5 anonim ***** válasza:
Ha csak borostás, akkor én nem szedem le, mert kipattog és vérzik olyankor. A nőgyógyászt valószínűleg nagyon nem érdekli.
2014. márc. 2. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
54%

Egyáltalán nem borotválom, és nem érdekel mit gondol.


23L

2014. márc. 2. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
A legtöbb nőgyógyász nem tartja egészségesnek a borotválást, méghozzá pontosan azért, amit írtál. Az igényesség pedig nem egyenlő a borotvával. Ollóval fazonra nyírod, a bikinivonalnál leszeded azt kész. Másrészt, a nőgyógyászt nem érdekli, és jó eséllyel észre se veszi, hogy borotválva mentél vagy sem.
2014. márc. 2. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Attól, hogy vki nem csupaszítja le, még nem lesz igénytelen. Azért az igénytelenség kicsit mást jelent. Nem is értem miért gondolnak ilyet az emberek....

Amúgy meg szemölcs esetén pláne nem kellene borotválni, mert szépen szétterjeszted a borotválással őket...

2014. márc. 2. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Semmiképpen se borotváld, a szemölcsöket is annak köszönheted. Készülhetsz arra, hogy beszól majd az orvos neked a borotválás miatt. ugyanis a többségük egészségtelennek tartja azt.
2014. márc. 3. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!