Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Dagadt boka 28 órás utazást...

Dagadt boka 28 órás utazást követően, menstruáció előtt? Mi a teendő? Veszélyes?

Figyelt kérdés
Nagyon vizesedek a menstruációt megelőzően. Most utaznom kellett 28 órát egyhuzamban, nemsokára megjön, szóval alapból vizesebb a szervezetem. Kissé be van dagadva mindkét bokám, és ráparáztam, hogy esetleg valami komoly baj lesz belőle, pl mélyvénás trombózis. Kell aggódjak, vagy magától elmúlik? Nem fáj vagy ilyesmi, csak durván néz ki.
2014. márc. 9. 14:38
 1/2 anonim ***** válasza:

Gyógyászati segédeszköz boltban lehet venni fáslit, vagy kompressziós harisnyát, az egy kis nyomást gyakorol a vénák falára, és segíti a vér és a nyirok visszaáramlását a testbe, csökkenti a hajlamot a vizesedésre. Ha legközelebb utazol, szerezz be ilyet.


Amit most tehetsz, az az, hogy jól felpolcolod, vagy végzel egy kis testmozgást, futás, guggolás, ami fokozza a vérkeringést a lábadban.

2014. márc. 9. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
koszi megtortent, egy nap alattelmultcsak raparaztam egy kicsit
2014. márc. 13. 13:09

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!