Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Élénksárga, kellemetlen szagú...

Élénksárga, kellemetlen szagú folyás - mi lehet az oka?

Figyelt kérdés

Előre leszögezem, el fogok menni orvoshoz, de sajnos az nem most lesz. Mire időpontot kapnék, akkorra kellene megjönnie, így ez fuccs. Nem szeretném semmilyen módon kúrálni, csak szeretnék utánaérdeklődni, hogy mi is lehet a helyzet.


A mai napon jelentkezett a fentebb említett folyás, minden egyéb tünet nélkül. Nem viszket, nem csíp, nem fáj, talán enyhe alhasi szúrást érzek, de azt is csak ritkán és az sem biztos, hogy ezzel lehet összefüggésben. Fogamzásgátlót szedek, tegnap szeretkeztem a párommal, és bennem élvezett el, illetve aktus után mindig használok intim mosakodót, mert gyakori a visszatérő hólyaghurutom, vagy annak kezdődő tünetei. Ezek ismeretében tudnátok nekem segíteni, hogy esetleg mivel állhatok szemben?



#folyás #szag #büdös #sárga #sárga folyás #hüvelyi folyás #bűzösség #kóros folyás #nőgyógyászati problémák.
2014. márc. 13. 21:03
1 2
 1/13 A kérdező kommentje:
Illetve annyi még, hogy tegnap amikor szeretkeztünk, akkor nem használtunk síkosítót, és eléggé kidörzsölődött a hüvelyem. Nem tudom, ez mennyire lényeges, de ti valószínűleg többet tudtok, mint én. :)
2014. márc. 13. 21:04
 2/13 anonim ***** válasza:
Ezzel nem kéne időpontra várni. Sürgősséggel is elmehetnél.
2014. márc. 14. 05:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 A kérdező kommentje:
Magán nőgyógyászat, annyi ember jár oda, szerintem bezsúfolni nem tudnának.
2014. márc. 14. 07:47
 4/13 anonim ***** válasza:
Miért,ez sürgős ellátást igényel szerinted, válaszoló? Hát egyáltalán ez nem igényel sürgős ellátást. Ez egy mezei sárga folyás, ezt hivják hüvelyfertőzésnek.
2014. márc. 15. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 A kérdező kommentje:
Az mind szép és jó, hogy ti ketten itt összevesztek, de még mindig nem kaptam választ a kérdésemre.
2014. márc. 15. 21:48
 6/13 anonim ***** válasza:
Én már váéaszoltam, hogy hüvelyfertőzés. Aminek millió oka lehet, had ne soroljam fel,de hogy nálad mi az oka, azt még az orvos se fogja tudni neked megmondani,csak esetleg tippel.
2014. márc. 16. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 A kérdező kommentje:
Addig én is eljutottam, hogy hüvelyfertőzés, de köszönöm szépen akkor a segítségedet... :)
2014. márc. 17. 06:44
 8/13 anonim ***** válasza:
24%
Miért,mit vártál amúgy?! Mi honnan a f...ból tudjuk,hogy te honnan szedted össze és pontosan mit??? De ha annyira okos vagy,akkor ne itt kérdezősködj,hanem gondolkozz el,honnan kaptad el, a partnered hűséges tipus?
2014. márc. 17. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 A kérdező kommentje:
Na jó, akkor most kérlek meg, hogy ne válaszolj többet a kérdésre. Az oldal ezért van, leírtam minden információt, ami szükséges lehet ahhoz, hogy körülbelülre a hozzáértők meg tudják mondani mi a problémám, vagy esetleg olyanok, akik jártak már hasonló cipőben. Ennél többet egy nőgyógyásznak sem tudok majd mondani, te meg lehet, hogy idejársz kötekedni, és ennek ellenére én még normálisan viselkedtem veled. Köszönöm szépen az eddigi válaszaidat, de ne keltsd bennem innentől kezdve azt a reményt, hogy esetleg végre kapok egy tartalmilag hasznos választ is.
2014. márc. 17. 16:40
 10/13 anonim ***** válasza:

"Addig én is eljutottam, hogy hüvelyfertőzés, de köszönöm szépen akkor a segítségedet... :)"

Ez szerinted milyen komment? Flegma és lenéző...Közben meg nem fogod fel,hogy nem fog senki neked választ adni,hogy neked mi a bajod! Majd a nőgyógyász vesz le mintát, amit citológiai lelet vagy mikrobiológiai lelet formájában megkapsz,ami után valamilyen gyógyszert ad az orvos.... Kb ennyi.

2014. márc. 17. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!