Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Megváltozott a szagom, kelleme...

Megváltozott a szagom, kellemetlen, folyás, viszketés nincs. Ti mit javasoltok?

Figyelt kérdés

Kb. 2 hete változott meg, sokat stresszelek (talán van köze hozzá?) Voltam orvosnál, csinált tenyésztést, azt mondta nincs semmilyen fertőzés, gyulladás, valószínű majd magától helyre áll.. Ilyen esetben mit csináljak? :( rosszul érzem magam, ha a párommal vagyok, mert tényleg nagyon kellemetlen, mindketten érezzük, hogy nincs rendben valami. Kettő orvosnál is voltam, egyikük sem talált semmit.

Mivel gyorsíthatnám fel ezt, hogy visszaálljon a normál flóra? Egészségesen élek, sokat is sportolok.. Valami tipp? Köszönöm! 25L


2014. márc. 14. 15:03
 1/2 anonim ***** válasza:
A patikában lehet kapni hüvelyflóra helyreállító készítményt. Vény nélküli.
2014. márc. 14. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Így van. Vegyél lactobacillust tartalmazó készítményt. nagyon jó a Gynoflor,de sok mást is lehet kapni recept nélkül.
2014. márc. 14. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!