Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Napi szinten a hasam, a hátam...

Napi szinten a hasam, a hátam pedig kicsit kevesebbszer, de mostanában szokott. Ez azt jelenti, hogy nemsokára megjön az első menstruációm? Konkrétan most is fáj a hátam, hasam egy órája fájt.

Figyelt kérdés

Nyilván nem halálosan fáj, csak úgy gyengébben. Minden jel már megvan egyébként.= cicik, fehérfolyás (5 hónapja, szőrösödés stb.

12/L



2014. márc. 14. 20:13
 1/4 anonim ***** válasza:
lassan meg fog jönni de hogy pár hónap mulva vagy csak 1,5 év mulva ezt sneki nem tudja. Ha csak 5 hónapja van folyásod akkor azért valószinüleg még nem fog megjönni. A hát meg nem féj midnnekinek. nekem sosem szokott fájni pedig 17 éve menstruálok, nekem inkább kakilós ingerem szokott lenni néha de ez sem mindig. van akinek meg a dereka szakad le. mindneki más.
2014. márc. 14. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
a derekad fog fájni, nem a hátad. bár nekem 12éves koromba, se egy szőrszál, se cici nem Nőtt, és egyik reggel hopp Megjött. azért készülj fel, de azért ne várd, nem jó :D 22L
2014. márc. 14. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Hát igen a derekam fáj, de nekem az hát XD Tehát akkor így mondom: a derekam fáj:D
2014. márc. 14. 20:29
 4/4 anonim ***** válasza:
Lehet, hogy hamarosan fogsz menstruálni, de nem biztos. Viszont 16 éves korodig nem kell aggódnod.
2014. márc. 15. 06:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!