Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Ismeretlen férfivel pettingelt...

Ismeretlen férfivel pettingeltem, vér került a bugyimra, nem tudom honnan származik, lehetséges, hogy HIV fertőzött lettem?

Figyelt kérdés

Nem tudom,hogy az ő vére volt-e vagy az enyém.A helyzet is nagyon spontán volt nem számítottam semmire,tampon is fel volt helyezve és úgy nyúlt hirtelen a hüvelyembe(aznap még nem menstruáltam),lehetséges hogy a tampon okozta a vérzést?

(szórakozó helyen történt az eset)


2008. júl. 23. 13:21
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
83%
ne haragudj,de ez azért nagyon kemény történet. bármi lehet,az is hogy aidses.azért ez nagyon nagy felelőtlenség volt,ugye azt tudod?ezt így most látatlanban senki nem tudja neked megmondani,hogy mi lehetett,esetleg csak orvos.én a helyedben elmennék, és legközelebb ne légy ennyire felelőtlen!
2008. júl. 23. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
100%

Orvos!

AIDS-teszt!

Gyorsan!

Mégis, mit gondolsz, ha ilyesmi történik?


Egyébként, ha csak belenyúlt, és a vér a tiéd, akkor max. valami jobb nemi betegséget kaphattál tőle. Az AIDS így nem fertőz. Ha a vér az övé... az már húzós.

2008. júl. 23. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
65%
kíváncsi lennék hány éves vagy?!
2008. júl. 23. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
100%
Szia, ahogyan a többiek írták, nagyon felelőtlen voltál!!! Ismeretlennel rögtön pettingelni veszélyes. Ha jól tudom 6 hét után érdemes HIV tesztet csináltatni, az ellenanyag akkor mutatható ki a szervezetben legkorábban, legalábbis ELISA teszttel. De lehet hogy vannak már újabb eljárások. A László Kórházban anonim HIV tesztet is végeznek. (Nagyvárad térnél) A tampon szerintem nem sérthetett fel, inkább a pasas körme karcolhatott meg téged. Bármiféle fertőzést összeszedhetsz így, nem csak a HIV-től kell félni. (bár az a legrosszabb) Remélem nem lesz semmi gond, és azt is remélem hogy tanulsz a hibásból és még egyszer nem követsz el ekkora marhaságot.
2008. júl. 23. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
3 hónap még kimutatható az aids
2008. júl. 23. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
NEM az AIDS mutatható ki, hanem a HIV vírus. Az AIDS a kifejlődött betegség, ami gyógyszeres kezelés mellett akár 20-30 év is lehet.
2008. júl. 23. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
73%
1. hülye voltál.Szenbejön veled egy ismeretlen ember akinek még a nevét se tudod és máris lefekszel vele.Ez nagy felelőtlenség.Könnyen el is kaphattál valamilyen bacit.
2008. júl. 23. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
100%

Előzőnek: Nem feküdt le vele. Legalábbis én nem így vettem ki a szavaiból.

Kedves kérdező! Tudom, hogy most minden pillanatban a legrosszabbra gondolsz, főleg addig nem lesz megnyugvásod, míg biztosat nem tudsz. Én nem papolok a felelőtlenségről, már nem érdemes. Ebből egy életre tanultál, abban biztos vagyok. Más is követ el hibát...

Én el tudom azt képzelni, hogy a körmével vagy érdesebb bőrrésszel egyszerűen felsértette a hüvely falát. Vagy a várt menstruáció "előszele" lehetett. (Ezt azóta biztos tudod már, ha meg is jött)

Mindenesetre menj el, és járj utána! Én a nőgyógyásszal is beszélnék a helyedben. Meg talán a férfivel, akivel ez történt.

Minden jót kívánok!

2008. júl. 23. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
most őszintén,ha valakit ismertek az nem lehet hiv fertőzött?én annyit gondolkozok mostanában ezen.mennyibe kerül egy teszt?és mio a "menete"?
2008. júl. 26. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Én voltam pár éve, 1 óra alatt elkészülendő tesztet kértem, 7 ezer volt.
2008. júl. 26. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!