Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Na ilyenkor mi van? Letezik,...

Na ilyenkor mi van? Letezik, hogy tevednek a tesztek?

Figyelt kérdés
29 eves vagyok, menszesz problemam van. A lenyeg, hogy az utobbi fel evben 35 naposak voltak a ciklusaim. Mindig meg is jött idöben. Ebben a honapban viszont valami nem stimmel. Elmeletileg 11. - en kellett volna megjönnie, nem jött, es hajlandosagot sem mutat ra. Elmiletileg teherbe eshettem, nincs kizarva, viszont semmi jel nem utal arra hogy terhes lennek, azt leszamitva, hogy a melleim duzzadtabbak, es vizesebb vagyok a kelletenel. Csinaltam terhessegi tesztet 17. - en, elvileg a legerzekenyebb teszt volt, negativ lett. Itt el is vetettem a terhesseg gondolatat, mert mar van egy 8 eves kisfiam, es amikor vele voltam terhes, emelyegtem, hanytam, nagyon eröss tüneteim voltak, ilyesminek most nyoma sincs. Viszont a mensim nem jön meg, es a hasam szurkal. Hamarabb elfaradok, es neha emlekeztet az erzes amit a hasamban erzek arra, amilyen az elözö terhessegemkor volt. Takaritas, vagy barmilyen munka közben, egy rosz mozdulatra, vagy kenyelmetlenebb pozban beszur az alhasam... nagyon furcsa kellemetlen erzes. Olyankor meg is jegyzem, hogy olyan mintha lenne ott valami.Holnap kerek idöpontot a nögyogyaszomhoz. Szerintetek lehetseges, hogy megis terhes lennek? Letezik hogy nem mutatja ki a teszt?

2014. márc. 20. 15:53
 1/1 anonim ***** válasza:
igen létezik.
2014. márc. 20. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!