Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Hogy vessek ennek véget? -...

Hogy vessek ennek véget? - Hétfő óta későn ( hajnali 1 körül ) tudok elaludni, de már reggel 7kor kipattan a szemem. Napközben úgy ver a szívem, mintha izgulnék valami miatt, de nem tudok rájönni mi miatt. Jelenleg semmi miatt nem kéne.

Figyelt kérdés
Hogy tudnék ismét nyugodtan aludni?
2014. márc. 21. 12:27
 1/6 anonim ***** válasza:
Vegyél magne b6 ampullát és igyál belőle 2 hétig napi kettőt meg valami növényi alapú nyugtatót meglátod jó lesz nekem használt :)
2014. márc. 21. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
akkor azt mondod, ha a magne b6 apmullát beszedem akkor ennek vége lesz?
2014. márc. 21. 13:12
 3/6 anonim ***** válasza:
Én a helyedben elmennék orvoshoz. Bármilyen eredetű lehet a panasz. Akár a szíveddel is lehet gond.
2014. márc. 21. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Vagy a pajzsmirigyeddel,pl.pajzsmirigy túlműködés.
2014. márc. 26. 10:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Ez csak egy tipp nekem is volt hasonló és a doki ezt mondta hogy magneb6 ampulla + valeriana vagy hova!!! Ha szorongás vagy kimerültség miatt van akkor jobb lesz! Ettől bajod nem lesz viszont mondom engem rendbetett!
2014. márc. 29. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
a magneb6-nak köszönhetően pár nap alatt rendbe is jöttem, köszönöm a válaszokat.
2014. márc. 30. 21:37

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!