Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Mit ajánlott csinálni a...

Mit ajánlott csinálni a menstruáció alatt?

Figyelt kérdés

Mit kell ilyenkor enni?Mit csináljak és mit ne?

12/L


2014. márc. 21. 18:50
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
100%
Semmi nincs megtiltva, ami jólesik.
2014. márc. 21. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
100%
Csináld azt, amit általában.
2014. márc. 21. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
79%
Egy dolgot nem tehetsz. Ne fürödj strandon és otthon is inkább zuhanyozz. Mást mindent csinálhatsz.
2014. márc. 22. 05:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
0%
Enni kérdezö ? Mindent megehetsz miköze már bocs a menstruáciodhóz a gyomrodnak ? Hát persze 12 éves kislányal van dolgunk látszik is. Na menj és keresd ki szépen ezt a tananyagot.
2014. márc. 22. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
53%

fuu kedves előző hozzászóló... ásd el magad. remélem nem csaj vagy, mert a nők szégyene, ha valaki így reagál egy 12 éves lány kérdésére. biztos még nincs meg neki. te akkor még olyan mindent tudó voltál??


kérdező! ne foglalkozz az ilyen gyöker emberekkel:) bármit csinálhatsz és ehetsz is! mikor én még nem használtam tampont sajna visszafogott pl a sportolásban, igy lehet 1-2 dologhoz nem lesz majd kedved, de nincs tiltás:)

2014. márc. 23. 00:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
14%
Bizony utolsó nő vagyok és 12 éves korban ilyen zöldségeket ne kérdezzen még egy 12 éves 6 osztályos lány se. akkor mond mit tanulnak az iskolában ezek ??? Vegye csak szépen elö a kérdezö a tankönyveit bezzeg szemtelenkedni me a buszon nem adni helyet idösöbeknek ahhoz nem hülyék. Ugyan az evésnek mi köze van a menstruáciohoz ? Tudod az ilyen lányt az én biologia egészségügyis tanárom uilyen kérdésért ugy írta volna be az egyest mint a nyil. 32 éves vagyok és képzeld nekem 11 évesen kezdödöt de ilyne hülyeséget nemkérdeztem meg anyámtól. Annyit mutatót meg hogy kell a betétet felhelyezni. Nagyon gyökerek vagytok ti és szánalmasak.
2014. márc. 23. 09:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
92%

Már bocs előző válaszoló, de te nagyon kulturálatlan ember lehetsz. Az iskolában ez nem is tananyag, legalábbis mi nem vettük. És tudod undorítónak tartom a mentalitásodat. Azt, hogy azt gondolod, hogyha te valamit tudsz, azt másnak is kötelessége tudni, pedig ez nem így van. Komolyan, 12 éves, és feltett egy tök jogos kérdést, mert igaz, hogy ugyanúgy bármit lehet enni menstruáció alatt, de tudod nekem elég durva görcseim voltak, és tanácsot kértem a házi orvosomtól, hogy mit fogyasszak. És tudod mit mondott? Hogy egyek menstruáció előtt és alatt is még több zöldséget és gyümölcsöt, mert jótékony hatóanyagokat tartalmaznak, és megerősítik a szervezetet, és így kevésbé gyengül le. Továbbá ott vannak a gyógyteák is, amik szintén ajánlottak, mert jó hatásúak. Úgyhogy igenis van köze a táplálkozásnak a menstruációhoz egy szinten. Úgyhogy ez a kérdés nagyon is jó, úgyhogy igazán gondolkozhatnál mielőtt hülyeségeket irkálsz. És a vicc az, hogy 15 éves vagyok, és jóval komolyabban tudok hozzáállni ehhez a témához, mint te.

Kérdezőnek pedig annyit mondanék, hogy az ilyen válaszolókkal ne foglalkozz. És bármit csinálhatsz, ami jól esik, illetve ha erős görcseid vannak, akkor meleg vizes palackot, esetleg meleg törölközőt rakj rá az alhasadra, és ha van hozzá erőd, akkor tornázz egy kicsit, mert az meggyorsítja az összehúzódásokat, ami által könnyebben leválik a menstruációs folyadék a méhfalról, de ha ez nem megy, akkor feküdj le egy kicsit, és hallgass zenét, nekem nagyon jót szokott tenni, kitűnő figyelemelterelő. Remélem tudtam segíteni. Azért mondtam ezeket, hogy először próbálkozz természetes módszerekkel, és rögtön gyógyszert vegyél be, mert nem tesz jót a májadnak, főleg az Algoflex Forte nem, úgyhogy ha fájdalomcsillapítót vennél be, akkor inkább az Algopyrin vagy a No-Spa tablettákat ajánlom.

2014. márc. 23. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
*ne rögtön gyógyszert vegyél be.
2014. márc. 23. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
14%
Pedig iskolai tananyag ugyhogy te vegyél csak be gyógyszert ! Érdekes modon mi a csecsemögondozást is tanultuk akkor ez hogyvan kedves utolsó ???
2014. márc. 23. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
Fú, itt már komoly problémák vannak. Esetleg úgy lehet, hogy azóta már eltelt egy "kis" idő. Nincs benne a tananyagban most már, ha akkor benne volt. Bár az anyukám azt mondta nekem, hogy Ők sem tanulták, akkor ez hogy van? Úgy, hogy a tananyagban ez NEM található meg. Fel lehet fogni? Elnézést, hogy tiszteletlen vagyok egy felnőttel, de ez már mindennek a teteje.
2014. márc. 23. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!