Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Dalacin 300 mg tablettát...

Dalacin 300 mg tablettát kaptam bakteriális fertőzés miatt a nőgyógyásztól. Sajnos nem hatott. Volt még vkinek olyan hogy nem hatott ez a gyógyszer?

Figyelt kérdés

#dalacin 300 mg #hüvelygertőzés
2014. márc. 30. 14:20
 1/8 anonim válasza:
0%

Én ugyanezt a gyógyszert influenzára kaptam, ami végül is ugyanúgy bakteriális fertőzés. Nálam bevált, viszont sajnos ezek olyanok, hogy nem mindig érik el a kívánt hatást.

Egy hete voltam dokinál, felírt a fertőzésemre egy 500 mg-os Klabax-ot, de a mellékhatásai miatt nem bírtam szedni, úgyhogy váltottunk Sumetrolim-ra, azt már bírom és hála az égnek, már javulásnak is indultam.

Szóval nem mindenkinek válik be minden, mások vagyunk, nincs 2 egyforma szervezet.

Néha úgy érezzük magunkat, mint valami kísérleti nyúl, de sajnos ez van. Vissza kell menned a dokidhoz egy másik fajta gyógyszerért.

2014. márc. 30. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Rendben köszönöm :) Holnap felhívom!
2014. márc. 30. 16:23
 3/8 anonim ***** válasza:
Csinált tenyésztést? Anélkül csak a hasára csap és felír valamit. Vannak olyan bacik, amik rezisztensek erre a gyógyszerre, a tenyésztés ezt is kimutatja.
2014. márc. 30. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

Drága első, az influenza vírusos fertőzés. Max baktériumos felülfertőződésre kaphattál antibiotikumot, vagy a felülfertőzés megelőzésére.


Kérdező, nekem nem hatott, de az én fertőzésem oka ismeretlen, csak mellé volt egy másik baktériumos fertőzésem. Azt végül is kiirtotta, csak az összes tünetem megmaradt... :D

2014. márc. 30. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
csinált tenyészetet és úgy írta fel!
2014. márc. 31. 19:30
 6/8 anonim ***** válasza:
Milyen baci volt? Egyébként ilyenkor mindig vissza kell menni a dokihoz kontroll tenyésztésre, hogy biztosan kiírtotta-e a bacikat.
2014. ápr. 1. 00:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Holnap megyek azt mondta lehet valami hormonális baj van..nagyon félek!
2014. ápr. 1. 15:39
 8/8 anonim ***** válasza:
Még kaptál másmilyent is?
2017. ápr. 16. 00:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!