Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Ha még szűz vagyok és elmegyek...

Ha még szűz vagyok és elmegyek nőgyógyászhoz, mert késik, akkor megvizsgálhat?

Figyelt kérdés
Vagy egyáltalán mi fog történni?
2009. dec. 19. 16:24
1 2 3
 11/21 anonim ***** válasza:
Édesek vagytok, hogy lepontoztatok :) Köszönöm szépen. Ha ez szar válasz volt, akkor nem tudom mi számít jónak. -utolsó-
2009. dec. 19. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/21 A kérdező kommentje:

Köszi mindenkinek.

Utolsó, nem értem én sem miért pontoztak le..

2009. dec. 19. 17:09
 13/21 anonim ***** válasza:
Én szűzen mentem, és análisan vizsgált. Nem csinált UH-t, csak kézzel vizsgált. Hát,kellemetlen volt de elviselhető. Vaginoscopiát alkalmazhat, az viszont nem fáj, egy nagyon vékony kis cső, amivel belül "körülnéz". De tényleg nagyon vékony.
2009. dec. 19. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/21 anonim ***** válasza:
Nekem is ez volt a gondom anno. Nem magándokihoz mentem. Nem viszgált meg, hanem vért vettek, és abból néztek horminszintet. Volt még egy alhasi ultrahang. Senki nem nyúlt sehova be. Kívülről a hasamat megtapogatta, kérdezett, válaszoltam, felírt gyógyszert és ennyi. Debrecen klinika. Ott nem vizsgálnak ha szűz vagy sem análisan sem vaginálisan, ha jól tudom.
2009. dec. 19. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/21 anonim ***** válasza:

off

Fel lett téve egy kérdés, és a pontozás össze vissza megy, nem kell a válasszal egyet érteni, de attól még a válasz lehet jó. Ha egy fiatal lány ezt majd megnézi, fogalma sem lesz arról, hogy mi a helyzet, márpedig a pontozásnak ez lenne a célja.

2009. dec. 19. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/21 anonim ***** válasza:

Egy sima menzesz késés miatt nem fognak análisan vizsgálni. Max ultrahangon.

Lehet, hogy meg sem vizsgálnak. Rengeteg dokit megjártam már és egyik sem foglalkozott ilyesmivel egy szűz lánynál.

2009. dec. 19. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/21 anonim ***** válasza:

a fiataloknál egyszeri menstruációs késésnél nemnagyon fognak vizsgálgatni. náluk ez kb természetes h nemjönmeg napra pontosan. majdhamár x éve menstruálsz, mondjuk kb 4-5 éve ésmég mindig összevissza jön meg ésmost nem az 1-2-3- napos késésekre gondolok akkor majd megvizsgál.

a szüzeket is megszokták vaginálisan vizsgálni. szűz eszközökkel. szüzeknek való. tudod a szűzhártya az nemegy hártya, nemolyan mint a dobon egy hártya. a szűzhártyán már eleve lyukak vannak.....máskülönben hogy folyna ki belőled pl a menzeszed??? szűzhártya átszakadásnak pedig azt hívják, amikor az a lyuk vagy lyukak amik egyébkéntis ottvannak a szűzhártyádon teljesen át nem szakad egy pénisztől. vagy pénisznek látszó tárgytól.

2009. dec. 19. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/21 anonim ***** válasza:

Mindenesetre ha átszakítja a szűzhártyád, elmondhatod hogy egy 50 éves orvos vette el a szüzességed!:D

Bocsi. Bunkó volt. Simán mehetsz.

Olyan mint a háziorvos, csak itt nem a torkodat nézi meg.

2009. dec. 20. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/21 A kérdező kommentje:
Köszönöm mindenkinek.
2009. dec. 21. 10:14
 20/21 anonim ***** válasza:
Szia! Na milyen volt a vizsgálat?
2009. dec. 29. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!