Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » A talpmasszázs segítene...

A talpmasszázs segítene abban, hogy megjöjjön a menstruációm?

Figyelt kérdés
legelső.

2014. ápr. 9. 20:10
 1/8 anonim ***** válasza:
nem
2014. ápr. 9. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

Szerintem felesleges siettetni.


Egy ideje masszírozok talpat, de olyanról nem hallottam, hogy valaki ezzel akarja siettetni a menstruációját. Miért gondolod, hogy sürgős a dolog? :)

2014. ápr. 9. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
nem lenne sürgős, csak már 16 vagyok és még nem jött meg.
2014. ápr. 9. 20:13
 4/8 anonim ***** válasza:

Anyukádnak mondjad szépen el ilyenkor már megkellene jönni mert ez nem normális, elmentek orvoshoz elmondjátok, hogy még nem jött meg felír egy gyógyszert amitől megfog jönni.

Nem kell megijedni semmit nemfog veled csinálni az orvos.

2014. ápr. 9. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Őszintén, lehet hogy az orvos felír valami gyógyszert, (hormont??) de az is lehet hogy ő is csak azt mondja: inkább nem kell sürgetni.
2014. ápr. 9. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
mondtam már anyunak, elmentünk dokihoz... azt mondta még kicsit várjak. ez volt kb. 2 hete
2014. ápr. 9. 20:26
 7/8 anonim ***** válasza:
Ha természetgyógyász módszert szivesebben szeretnél, akkor is a talpmasszázs kiegészítő kezelésre, illetve diagnózis megertősítésére lehet jó.
2014. ápr. 9. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
67%
Én szívesen megmasszírozom a talpad! A menstruációd ettől nem fog hamarabb megjönni, de ha jól esik, akkor miért ne?
2014. ápr. 9. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!