Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Amikor elkezdtétek szedni a...

Amikor elkezdtétek szedni a fogamzásgátlót, volt eleinte köztes vérzésetek?

Figyelt kérdés

Konkrétan arra lennék kíváncsi, hogy 1. (esetleg 2. és 3. hónapban) előfordult-e? És aztán megszűnt? Be kell, hogy álljon?

Én március 28-án kezdetem neki, és a 16. szem után jelentkezett, nagyon kevés van, de van, második napja. Amúgy semmilyen más mellékhatása nincs. Kíváncsi leszek a megvonásos megjön-e és h időben-e..


2014. ápr. 14. 10:50
 1/2 anonim ***** válasza:

Soha nem volt ilyen.

Menzesz első napján kezdtem el szedni, amikor elfogyott az első levéllel, a szünet 4. napján megjött a vérzésem és ez utána minden hónapban így volt.

De ha nálad van, esetleg az első 3 hónap után is így lesz, akkor érdemes visszamenni az orvoshoz, mert valószínűleg nem megfelelő számodra az a gyógyszer.

2014. ápr. 14. 10:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:

Én is jókor kezdtem el szedni, meg semmilyen mellékhatása nem volt eddig, Novynette-t szedek. Még 1 kg le is ment ez a 3 hét alatt. Erre most ez van, épp h egy nagyon kevés, rózsaszín a wc papír napi 2x, meg kicsit barna a tisztasági. Remélem elmúlik legkésőbb 3. hónapra.

Köszi a választ!

2014. ápr. 14. 18:54

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!